Yeni Trend Hediye : İsme Özel Ayna

Aynalar, kişi veya nesnelerin görüntüsünü yansıtan bir araç olarak kullanılmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte sevimli ve kullanışlı hale gelen aynalar, birçok kişi tarafından hediyelik eşya olarak da kullanılmaktadır.

Her şekil ve amaç için tasarlanan aynalar, günümüzde daha çok dekoratif bir amaç için kullanılmaktadır. Özellikle sevgililerini etkilemek isteyen gençler özel günleri için hediye olarak İsme Özel Ayna tasarlatmaktadırlar. İçerisinde bulundurduğu Amerikan tipi pleksiglass madde ile istenilen şekil ve desenlerin oluşturulması bu tür aynaların tercih edilmesini sağlamaktadır.

mutfak yazıları

Pleksiglass maddesinin özelliği ise, Çin malları ürünlere göre oldukça dayanıklı, kırılmaz bir yapıya sahip, sağlığa herhangi bir zararı olmayan nano teknolojik bir maddedir. Ayna üzerine yazılan isimler herhangi bir sticker yada yapıştırma yöntemi ile değil de işlenme yolu ile uygulanmaktadır. Lazer kesiciler aracığı ile oluşturulan parçalar, çift taraflı bantlar aracılığı ile bir araya getirilerek İsme Özel Ayna’nın oluşmasını sağlamaktadır. Herhangi bir müdahale edilmediği sürece uzun yıllar boyunca monte edildiği yerde durabilen bu aynalar, kesici özelliği ortadan kaldırılmış ve tamamen kırılmaz bir yapıya göre imal edilmiştir.

Günümüzde ev dekorları içerisinde önemli bir etkiye sahip olan İsme Özel Aynaları hem hediye olarak alabilir, hem de bireysel olarak satın alarak kullanabilirsiniz.