Yaza Fit Girmek İçin Cafe Slim-3 Kutu Cafe Slim 119 TL

Yaza fit girmek bütün bayanların istediği ve hayalini kurduğu bir durumdur. Kış aylarında koyu renklerin hakim olması ile kamufle edilen kilolar yaz aylarında raflara düşen renkli kıyafetlerle saklanamaz hale gelerek kilo vermenin kaçınılmaz olduğu düşüncesi herkes tarafından kabul edilir haldedir. Bu nedenle kilo sorunu yaşayan herkes yaz aylarına hazırlık yapmak için kilo vermenin yollarını arar. Kilo verme sürecinde  spor ve dengeli beslenmeye rağmen kilo kontrolü sağlayamayanlar için takviye ürün kullanarak kilo verme sürecini hızlandırma imkanı sunulmaktadır. CafeSlim, kilo kontrol sürecinin hızlanmasını sağlayan etkili ürünlerden bir tanesidir.

Cafe Slim Nedir?

Cafe slim, bitkisel içerikten oluşan ve kilo kontrol sürecinde içerdiği bitkisel özler sayesinde daha hızlı yağ yakımı sağlayan bir üründür. Cafeslim ürün kutusu içerisinde ; 100 gr Yeşil kahve özürlü kahve tozu , 28 adet  süzen poşet gündüz çayı ve 14 adet  süzen poşet gece çayı bulunmaktadır. Yeşil kahve özünün yağ yakıcı etkisi ile daha hızlı yağ yakımı sağlanırken, metabolizma hızlandırıcı etkisi ve tok tutucu etkisi ile kilo kontrol sürecinin daha hızlı sonuca varmasını sağlar. Kutu içerisinde yer alan yeşil kahve dışında iki farklı formül ile elde edilen çayların kullanım amacı ise zayıflama sürecinde  tokluk hissinin daha uzun sürdürülmesi ve  daha az kalori alımını sağlamaktır.

Cafe slim kullananlar ürünün kullanım süresinin kişinin metabolizmasına göre değiştiğini ifade etmektedir. Örneğin; 12 kilo fazlası olan bir erkek için 2 kutu cafe slim yeterli olurken bir bayan için bu oran 3 kutu cafe slıme kadar çıkıyor. Cafe slim kullanıcı yorumları ve alınan geri dönüşlerden elde edilen istatistikler, 1 kutu cafe slimin ortalama 1 aylık kullanım ile 4-6 kilo arası kilo kaybettirdiğini gösteriyor.

Cafeslim Kullanımı

Cafe slim kullanımı içerisinde yer alan ürünlere göre değişmektedir. Yeşil kahveyi normal kahve gibi fincana 1 fincan su ve 1 çay kaşığı kahve koyarak hazırlayabilirsiniz. Cafe slim çaylarını ise gündüz olanı her gün 1 bardak sıcak su ile 4-5 dakika kadar demledikten sonra kullanabilirsiniz. Akşam çayını ise iki günde bir akşamları  uyumadan önce  1 bardak sıcak su ile 4-5 dakika demlenmesi sonrasında tüketebilirsiniz. Cafeslim yeşil kahveyi sabahları tüketmeniz doğru olacaktır. Gündüz çayını dilerseniz öğle yemeğinden yarım saat önce ya da kahvaltıdan yarım saat önce tüketebilirsiniz.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.