Yara Tozu Nedir ? Nasıl kullanılır ? Fiyatı ne kadar ? Kullanıcı yorumları, içindekiler, yan etkileri ve şikayetler

Yara Tozu

Her Eve Lazım: Froximun Toz / Yara Tozu !

Froximun Yara Tozu

Uzun zaman geçmeyen yaralar, görsel bir sorun olmasının yanı sıra oldukça can acıtıcıdır. Kimi zaman günler hatta haftalar süren bu yaralar geçmediği her an enfeksiyon riski ile de karşı karşıyadır. Enfeksiyon kapan yaralar deri bölgesinde ciddi tahribatlara, vücutta kanın iltihaplanmasına kadar ilerleyebilir. Bu durum oldukça ciddi sonuçlara neden olabilir.

Vücudunuzda geçmeyen yaralar ya da sık sık tekrarlayan yaralardan müzdaripseniz; yara tozu olarak bilinen takviye ürünlerden yararlanabilirsiniz.

Günümüz medikal teknolojinin ilerlemesi ile sağlık / güzellik sorunlarına da doğal ürün çözümleri sunulmaya devam ediyor. Bu ürünlerden biri de yara tozu olarak bilinen, yara ilacı olarak da adlandırılan Froximun ürünleri yara tozu olarak karşımıza çıkıyor.

Froximun toz, vücudun çeşitli bölgelerinde yaraların iyileşmesindeki en büyük yardımcılarınızdan biri olarak karşınıza çıkıyor.

Froximun Toz Nedir?

Froximun toz, yara olan bölgenin hijyenik tutulmasına, yaranın iltihaplanıp daha da ciddi seviyelere gelmesine engel olmaya yardımcı olur. Zengin içeriği ile adeta bir mineral deposu olarak da bilinen yara ilacı ana etken maddesi volkanik bir mineraldir. Doğal bir mineral olan zeolitin yer aldığı zengin içeriği ile yaraların hızlıca iyileşmesine ve iz kalmadan kapanmasına yardımcı olur.

Yara Tozu İçeriği Nedir?

Froximun Yara tozunun etkin maddesi Clinoptilolite olarak bilim dünyası tarafından bir maddedir. Bu madde ileri düzeyde nano teknoloji ile aktif hale getirilmiştir. Nano teknoloji etken maddenin oluşabileceği en küçük yapı parçası şekline gelmesi, teknoloji ile patlatılma yolu ile doğal mikro gözenekli bir yapıya sahip olması demektir.

Froximun Yara ilacı bilimsel bir formülle formülize edilmiştir. Doğada bulunan aktif bileşenlerin, vücuda uyumlu ve hücre yenileyici içeriği ile oluşturulmuştur. İçeriğinde silikat, su ve oksijen yer almaktadır. Bu bileşenlerin bir araya gelmesi ile yaraların iltihaplanmasının önüne geçilmeye, kısa sürede kapanmasına çalışılmaktadır.

Froximun Yara İlacı Faydaları Nelerdir?

Froximun Yara İlacı olarak da bilinen yara tozunun bilinen faydaları yaraların hızlı ve iz kalmadan kapanmasına yardımcı olmaktır. Her yaştan her hastalıktaki kişiler tarafından güvenle kullanılabilinen yara ilacı sayesinde pek çok kullanıcı yaralarının hızla kapanmasından fayda görmüştür.

Yara Tozu Zararları Var mı?

Yara tozu doğal bileşenlerin teknoloji ile bir araya gelmesi ile oluşturulmuştur. İçeriğinin doğal bileşenlerden olması nedeniyle yara ilacı kullanımı vücutta herhangi bir yan etki oluşumuna neden olmaz. Froximun toz üzerinde yapılan klinik araştırmalar ve kullanıcı geri bildirimleri sonucunda herhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır.

Yara Tozu Nasıl Kullanılır?

Froximun toz bilinen adı ile yara ilacı yara olan bölgeye pudra olarak dökülmektedir. Toz olarak sizlere ulaşan Froximun toz, uzmanlar tarafından başka bir kullanım şekli önerilmediği takdirde yara üzerine dökülerek uygulanır. Yaralı olan yüzeye bir miktar yara tozu bakım pudrası dökülür ince bir tabaka halinde yara o şekli ile bırakılır. Dilerseniz yaranın üzerini temiz bir gazlı bez ile kapatabilirsiniz. Günde 2-3 kez tekrarlanabilir. İltihaplı ve açık yaralarda baticon ile temizlenmiş bölgeye froximun toz uygulaması tavsiye edilir.

Yara Tozu Fiyatı Nedir ? Yara Tozu Nasıl Alabilirim ?

Yara ilacı olarak da halk arasında bilinen Froximun toz,  en uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Online müşteri temsilcileriyle yapacağınız görüşmelerde Froximun toz ile ilgili bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.İnternet sitemizden yapacağını güvenli alışveriş ilkesi gereği size uygun ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz ürün siparişinde online kredi kartı ile ödeme, dilerseniz havale , dilerseniz de kapıda nakit ödeme seçeneklerinden herhangi birini seçebilirsiniz.