XENİCAL ZAYIFLAMA HAPI NEDİR?

Ülkemizde güç geçtikçe sağlıksız beslenme artmaktadır. Sağlıksız ve düzensiz beslenmenin getirdiği kilo problemi birçok insanın ortak sorunları arasındadır. Genellikle hazır gıdalar tüketmek fazla kalori almamızı sağlıyor. Günlük koşturmacalarımız, okul ve yoğun iş temposu fazla kilolardan kurtulabilmemiz için olanak sağlamıyor diyebiliriz. Durum böyle olunca vücudun aldığı kaloriler zaman içerisinde yağa dönüşerek kalıcı kilolara neden oluyor.

Kilo kontrolü sağlamak için özellikle beslenme alışkanlığımızı değiştirerek sağlıklı ve düzenli beslenmemiz gerekiyor. Beslenmemize dikkat etmemizin yanında egzersiz ve spor yapmaya da özen göstermeliyiz. En azından günde 1 saat yürüyüş metabolizmamızı çalıştıracaktır. Fakat kilo kontrolü sağlarken gıda takviyesi ile fazla kilolarımızdan kurtulmayı hızlandırmak istiyorsak bize yardımcı olabilir. Uzmanların da tavsiye ettiği Xenical kapsül fazla kilolarınızdan kurtulmayı amaçladığınız bu süreçte size destek olarak sindirim sisteminizin kolay çalışmasına yardımcı olur. Aynı zamanda metabolizmanızı hızlandırarak yağ yakımının gerçekleşmesine destek sağlar. Xenical obezite rahatsızlığında da kullanılmaktadır. Fakat belirtmeliyiz ki kilo kontrolü sağlarken kullanılan takviye gıdalar yardımcı ürünler oldukları için mutlaka dengeli beslenmeli ve spor egzersizleri yapılmalıdır. Gıda takviyeleri sadece ek olarak tüketilmelidir. Uzmanların da tavsiye ettiği Xenical zayıflama hapı vücudunuzdaki yağların sindirimi etkilemesine izin vermez.

Xenical Kapsül Kullanımı: Günlük olarak 3 öğün yemeklerden önce sadece 1’er kapsül alınmalıdır. Öğün atlamamaya dikkat ediniz. Herhangi bir öğünde içmeyi unuttuysanız veya yağlı yiyecek tükettiyseniz eğer o öğünü atlayabilirsiniz. Alınması gereken dozu açmayınız.

UYARI: Xenical bir ilaç değildir. Hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Kilo kontrolüne yardımcı kapsüldür. Hamile ve emziren bayanların kullanması önerilmez. Bağırsak rahatsızlığı olanlar kullanmamalıdır. İçilmesi gereken dozu aşmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.