Victoria Secret Mankenlerinin Form Sırrı

victorias-secret-has-a-model-casting-tactic-thats-worth-billionsEvet sevgili ziyaretçilerimiz. Bu yazımda ‘Fazla Kilo Uzmanınız’ olarak yine sizlerle bir form sırrını paylaşacağım. Dünyanın en güzel kadınları olarak tanılanan Victoria Secret Mankenlerinin doğuştan mı bu formda olduklarını düşünüyorsunuz? Elbette değil! Her biri o grupta yer almak için ne çabalar sarfediyor olmalı… Ancak araştırmalarım sonucu Victoria Secret Mankenlerinin bir çoğunun formda kalma yöntemlerinden bazılarını öğrendim diyebilirim. Siz de bu yöntemleri uygulayarak, yazın bu kavurucu sıcaklarında Victoria Secret rüzgarları estirebilirsiniz.

Biraz İrade Şart!

Birbirinden güzel vücutları her ekrana geldiklerinde bizleri krize sokan o mankenlerin vücuda gibi bir vücuda sahip olmanız aslında çok da zor değil. Bunun için yapmanız gereken ilk şey; biraz irade! İradenizi kullanarak günlük enerji alımınızı düşürebilirsiniz.

Egzersiz Olmazsa Olmaz

Yaptığım araştırmalar sonucu mankenler, günlerinin büyük bir bölümünü spor yaparak harcıyor. Siz de elinizden geldiği kadar spora zaman ayırın, Adriana Lima ve Miranda Kerr gibi Secret Mankenlerinin en tanınan simaları en çok; pilates, yoga, boks ve ip atlama yapıyorlar. Siz de bu yöntemleri uygulayabilirsiniz.

Bitkisel Çaylardan Yardım Alıyorlar

Bitkisel çaylarla zayıflamaya çalışanlar yalnızca siz misiniz sanıyorsunuz? Onlar da bitkilerin sihirli dokunuşlarından yararlanıyorlar. Green Tea ve benzeri bitkisel çayları gün içinde sıklıkla tüketitkleri yine form sırları arasında konuşulan konulardan biri.

Her Fırsatta Yiyorlar!

Yanlış duymadınız, muhteşem formların altında yatan sebeplerden biri de çok sık beslenmeleri. Günde 8 öğüne kadar çıkan beslenme şekilleri ile az ama sık yemek yiyerek formda kalmayı ilke haline getiriyorlar.

Her Biri Adeta Su Delisi

Victoria Secret Mankenlerinin form sırlarının nedenlerinden birinin de çok su içmeleri yine kulislerde konuşulan başlıklar arasında yer alıyor. Günde en az 3 lt su tüketen ‘Dünyanın en güzel kadınları’ formlarını ve selülitsiz bedenlerini suyun mucizevi etkisine bağlıyor.