VARİSON KREM NEDİR?

Bacaklardaki toplardamarın kıvrılması, genişlemesi, uzaması ya da kapalçıkların yetersizliği nedeniyle varis oluşumu meydana gelebilir. Saatlerce ayakla kalmak, ağır işlerle uğraşmak, yaş artışı, kalıtsal olarak varis oluşması, hamilelik, aşırı kilolar, ayrıca giyilen çorapların lastiğinin sıkı olması, enfeksiyon gibi endenlerden varis rahatsızlığı meydana gelebilir.

Varis oluşumuna ne yapsak da engel olamayabiliriz. Varis olan bacaklarda örümcek ağı şeklinde damrtlanmalar görülür. Bacaklarda ağırlık hissi oluşabilir ve kişi yürümekte zorlanabilir. Tıbbi tedavi yaptırmaktan kaçınıyor olabiliriz bu gibi durumlar için sizi düşünerek Varison Krem üretilmiştir. Varison Krem nedir? Varison varis rahatsızlığı yaşayan insanlar için çözüm olmayın amaçlayan bir kremdir.  varis rahatsızlığınızı aza indirmeye yardımcı oluyor. Varison Varis kremi içeriğinde; bal, mabet ağacı, at kestanesi, kafein, troxerutin, peli,n, mentol, esansiyel yağı, limon soya,huş ağacı yaprakları, Hindistan cevizi yağı, ısırgan otu ve papatya bulunur. Varison  varis giderici kullanımı oldukça kolaydır. Krem formunda olan varison diğer kremler gibi uygulanır. Ağrılı ve varisli bölgeye dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanır. Haftada 2 kez masaj yaparka uygulanması tavsiye edilir. Varison Kremde düzenli kullanım önemlidir. Sabah veya akşam sürmek gerekmektedir. Şimdiye kadar kullanan kişilerde herhangi bir yan etki görülmemiştir. Fakat kullanmadan önce kullanım talimatlarını okuyarak kullanılması önerilir.

Varison krem bacaklarınızdaki varisli bölgeleri gidermeyi amaçlayarak piyasaya sürülmüştür. Kullanıcıları tarafından memnun kalarak kullanılan Varison varis giderici krem varislerin giderilmesine destek olur. Bacaklarınızdaki ağrı ve ağırlığın hafiflemesine yardımcı olur.

UYARI:  Varison varis kremi bir ilaç değildir. Varisleri gidermeye yardımcı bir üründür. Kullanmadan önce kullanım taklimatını okuyunuz. Cildinizde açık yara bulunan yerlere uygulamayınız. Kremi uyguladıktan sonra ellerinizi bol su ile yıkayınız. Göz ile temasından kaçınınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.