VARİSON KREM NASIL KULLANILIR?

Ayakta fazla durmak, ağı işler yapmak, hamilelik, ilerleyen yaş, aşırı kiloya sahip olmak,  çorap lastiğinin bacağı sıkması gibi nedenlerden varis oluşabilir. Erkeklerde ve bayanlarda sıkça rastlanan rahatsızlıklardandır.

Bedenimizin yükünü taşıyan ayaklarımız ve bacaklarımız olduğu için sağlığımızı korumamız oldukça önemlidir. Varis problemi önlenmez ve ilerlerse cerrahi tedavilere kadar gidebilir. Varison Krem varis rahatsızlığının ilerlemesini önleyerek ortadan kalkmasına yardımcı olur.   Bacaklarda varis oluşması damarların kıvrılması, genişlemesi, kıvrılması ya da uzaması gibi sebeplerden ötürü meydana gelir. Varis olan bacaklarda ilerleyen zamanlarda örümcek ağı görüntüsünü alan damarlanmalar meydana gelir. Eğer varis problemi ile başa çıkabilmek istiyorsanız ve cerrahi yöntemlerden kaçıyorsanız Varis Kremi kullanabilirsiniz. Peki Varis Kremi nasıl kullanılır? Kullanımı oldukça basittir. Krem formunda olduğu için kullanımı oldukça kolaydır. Varis giderici krem Varison, ağrılı damarlar üzerine masaj yapılacak uygulanmalıdır. Hafta da 2 kez varisli bölgeye sürülmelidir. Sabah veya akşam sürmek uygundur. Varison Kremi kullanmadan önce üzerindeki kullanım talimatını okuyunuz. Varison Krem bacağınızdaki varisli bölgeyi gidermeyi amaçlar. Bacaklarda varisli bölgelerdeki karıncalanmalar, yanma ve ağrılık hissinin hafiflemesine yardımcı olur. Varison Krem içeriğinde; mentol, bal, pelin, kafein, troxerutin, bal, mabet ağacı, Hindistan cevizi yağı, esansiyel yağı, huş ağacı yaprakları,  papatya ve ısırgan otu bulunur. Varison varis giderici krem kullananlarda herhangi bir yan etki görülmemiştir. Fakat kullanmadan önce ürününün üzerindeki kullanım talimatlarını mutlaka okuyunuz. İlerici derecede varis problemi olan kişiler için doktor tehşisi konulması tavsiye edilir.

UYARI: Varison Krem bir ilaç değildir. Hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Varison Krem varis gidermeye yardımcı olan bir kremdir. Göz ile temasından kaçınınız. Serin ve kuru olan yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.