Variflex Varis Kremi

Variflex Varis Kremi Nedir?

Damarların genişleyip şişmesine varis denir.  Genişleyip şişen damarlar cilt yüzeyinde görülür. Yalnızca estetik açıdan değil, sağlık açısında da ciddi bir problemdir, en kısa sürede önlem almak gerekir.  Variflex varis kremi, varislerle boğuşan bireylerin kesin sonuç alabilmesi ve varise karşı kalıcı çözüm için üretilmiştir. Kılcal damar ve varis görünümü oluşmasını engeller, cildi rahatladır, ağrı ve ayakta durmaktan kaynaklanan çabuk yorulma sorunlarını önler.

Variflex Varis Kremi Nasıl Kullanılır?

Varisli bölgeye yetecek miktarda kremi el yordamıyla dairesel hareketler ile yediriniz. Variflex Varis Kremi‘nin kullanım süresi 1,5 hafta düzenli kullanımda olumlu sonuç alınması kaçınılmazdır.

 

 

Variflex Varis Kremi’nin İçeriğinde Neler Var?

  • Troxerutin: Bir süre ayakta kalınca oluşan yorgunluk ve ağırlık hissini ortadan kaldırır. Kılcal damarların geçirgenliğini ve hassaslığını minimum seviyeye indirir. Ödem ve iltihabı azaltır.
  • Kafein, BAL ve ginkgo biloba (mabet ağacı): Özenli bir bakım sağlar ve enerji verir. Kan akışını düzenler. Doku metabolizmasını aktifleştirir. Hücrelerin yenilenme sürecini hızlandırır.
  • Pelin, mentol, papatya ve ısırgan otu: Ayaklara güç ve rahatlık vererek konfor sağlar.  Ayak derisini dezenfekte ederek temizler. Kılcal çatlakların onarımım süreci hızlanır
  • Limon, soya ve hindistan cevizi yağı esansiyel yağı: Terlemeyi azaltarak giderir. Kuruluk ve gerilme hissini yok eder.
    Ayak derisini derince nemlendirir ve besler.
  • At kestanesi ve huş ağacı yaprakları:Damar duvarlarının esnek ve dayanaklı olmasını sağlar. Derideki küçük rahatsızlıkları giderir.
    Ayaklardaki ağrı, yorgunluk ve ödemi ortadan kaldırır.

Variflex Kullanıcı Yorumları

UYARI:

Variflex Krem bir ilaç değildir. Varis gidermeye yardımcı bir kremdir. Variflex Kremi uyguladıktan sonra ellerinizi bol su ile yıkayınız. Göz ile temas etmemesine dikkat ediniz. Bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Serin ve kuru yerde saklayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.