THOMAS TAW SAÇ BAKIM SETİ NEDİR?

Gündelik yaşantımızda, çabuk yağlanma, saç kopması, güçsüz kök ve saç derisi, güçsüz saç gibi birçok sorunlarla karşılaşırız. Güçsüz kök ve saç derisi için en başta alınması gereken önlem, sağlıklı ve düzenli beslenmektir. Saç sağlığı çok hassas bir konu olup, dikkat edilmezse çözümü güç olan sonuçlarla karşılaşılabilinir.

THOMAS TAW BAKIM SETİ NEDİR?

İçerisinde, şampuan, saç kremi ve tonik bulunduran pakettir. Şampuanın, saç kreminin ve tonikin içerisinde bunlar bulunmaktadır.

  • Argan yağı: Argan yağı saça olarak muhteşem yararı nedeniyle ‘sıvı altın’ olarak adlandırılmaktadır. Bu ismi almasının en büyük etkisi olan saçları kısa sürede sağlığa kavuşturması ve saçın bir halat kadar güçleniyor olması önemlidir. Donuk görünen saçlara doğal bir parlaklık ve canlılık veren argan yağı saçı doğal bir şekilde nemlendirir, saçın birbirine dolanmasını engeller ve çok daha kolay şekil almasını sağlar. Birbirine dolanmayan saç dökülmeye de neden olmaz.
  • Sarımsak özü: Sarımsağın bu besleyici yapısı, saç için şifalı bitkilerin başında gelmesi ve içeriğinde en yoğun miktarda kullanılmasının nedenidir. Sarımsağın saç için faydası yıllardır bilinmekte ve Anadolu’da saç kıran, sakalkıran rahatsızlığında saçları yeniden çıkartmak maksadıyla ezilerek problemli bölgeye sarıldığı ve yeniden saç çıkartıcı olarak kullanılan bir bitkidir.
  • Hindistan cevizi yağı: İçerdiği protein ile saç derisini ve saç köklerini besleyerek daha sağlıklı uzamasına, uçlardaki kırıkların azalmasına yardımcı olur. Saç dokusunu düzelterek yıpranmış, solgun görünen saçların görünümünü geliştirir. Koparak dökülmeleri azaltır ve kepek gibi saç derisinde yaşanan sonuncu olarak ortaya çıkan problemlerin tedavisinde kullanılabilir.
  • Zeytinyağı: Zeytinyağı tarih boyunca, hem erkekler hem de kadınlar tarafından saçları güçlendirmek ve daha sağlıklı saçlar için kullanılmıştır. Saç dökülmesini yavaşlatmak, saç derisini ve saç tellerini yumuşatmak, saçlara daha kolay şekil verebilmek için birebirdir.
  • Defne yağı: Defne yağı yurdumuzda Akdeniz bölgesinde yetişen defne ağacından elde edilen bir yağdır.
  • Bemiks ampul: Bemiks bir B vitamini kompleksidir. Bemiks ampulün içinde bulunan B vitamin saçların dökülmesini ve saçların kurulmasını engellediği için saça uygulamak çok faydalı.


THOMAS TAW NASIL KULLANILIR?

Şampuan: Thomas Taw sentez şampuandan 1 miktar alarak avuç içine yayın. Thomas Taw sentezi saçlarınıza yavaşça yayın ve saç derinize yedirin. Parmak uçlarınızla saç derinizde küçük daireler çizerek 2 dakika kadar hafif masaj yapın. Saçlarınızı ılık su ile durulayın. Saçlarınızı suyunu alarak doğal yollarla kurutun Her kullanımda bunu 2 kez uygulayın.
Saç kremi: Her şampuan uygulamasından sonra avuç içine bir miktar Thomas Taw saç kreminden alarak masaj yaparak tüm saçlarınıza uygulayın. Yaklaşık 3 dakika boyunca uygulamaya devam edin.
Tonik: Her sabah saçlarınıza bir miktar tonik boşaltarak hafif masaj yaparak uygulayın.

UYARI: Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz. Göz teması halinde bol su ile yıkayınız. Serin ve güneşli yerlerde muhafaza etmeyiniz. Saç kökleriniz de herhangi bir problem oluşur ise cilt doktoruna gitmeyi ihmal etmeyiniz.

BİZE BU KELİMELER İLE ULAŞTINIZ

thomas, taw, thomas taw, saç kremi, şampuan, thomas taw saç bakım seti nedir, thomas taw saç bakım seti içeriği, thomas taw saç bakım seti ne işe yarar, thomas taw saç bakım setini nereden alabilirim

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.