Svetol Yeşil Kahve Kapsülü

Fast-food beslenme her ne kadar iştah kabartsa dahi sağlıksız yiyecekler arasındadır. Özellikle son zamanlarda çok fazla tüketilen çeşitli menülerden oluşan fast food yiyecekler tek başına öğünlerimizi yapmamıza neden olmaktadır. Her ne kadar fast food yiyecekleri keyifle yesekte kilo almamızda ki en büyük nedenlerden biri olup sağlıklı beslenme kurallarına ters düşmüştür. Trans yağlarla pişirilen ve uzun düre kendini koruması için bazı katkı maddeleri içeren bu yiyecekler hiçbir zaman evde hazırladığımız yiyecekler kadar sağlıklı olmamıştır.

Eğer fazla kilo probleminiz var ve kilonuzu kontrol altına almak istiyorsanız öncelikle fast food beslenme alışkanlığınızı tamamen kesmeniz ya da en aza indirmeniz gerekmektedir. Dışarıda yemek yerine evde kendinizin hazırladığı yiyecekleri yiyerek hem daha sağlıklı beslenebilir hemde kilo kontrolünüzü dengede tutabilirsiniz. Dışarıda pizza yemek yerine kepekli un ve sebze ağırlıklı bir pizza yapabilir ve tüketebilirsiniz. Ya da kepekli hamburger ekmeği içerisine hazırladığınız yağsız ızgara tavuk ve bol yeşillik olan bir hamburgeri tüketmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Svetol Yeşil Kahve Nedir?

Hem kilo kontrolünü sağlamak isteyen hemde diyet yapan kişilerin tercihleri arasında yer alan ve aynı zamanda  olarak da bilinen Svetol, belirli ölçüde farklı bileşenlerin bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Svetol içeriği ise;

– %50 Yeşil kahve çekirdeği ekstresi

– Kavrulmamış coffea robusto ekstresi

– %50 Ponifenol

– %50 Klorojenik Asit

– %10-5 Kafeolkuinik asit ve %2 den aza standardize edilmiş kafein

– Chitosan 300 mg

– Bitkisel kaynaklı jelatin (Hidroksipropil metil selüloz) gibi farklı bileşenlerden meydana gelmektedir.

Svetol Yeşil Kahve Nasıl İçilir?

Kolay kullanım özelliğine sahip olan Svetol, sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerinden 30 dakika önce 1’er kapsül olmak kaydıyla günde 2 defa kullanılmaktadır. Ayrıca 1 kutu  içerisinde 60 adet yeşil kahve kapsülü bulunmaktadır. Bay ve bayan herkesin kullanımına uygun olan Svetol hamile, emziren annelerin ve kronik hastalığı bulunan kişilerin kullanımı için önerilmemektedir. Dilerseniz kullanmadan önce doktorunuza danışabilirsiniz.

Svetol Yeşil Kahve Nereden Bulurum?

Kampanyalı ve uygun fiyatlar ile birlikte Ankara, Zonguldak, Samsun, Osmaniye, Trabzon, Kütahya, Kırıkkale, Aydın, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla Svetol yeşil kahve kapsülü temin edebilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde Svetola sahip olabilirsiniz.

Svetol Yeşil Kahve Avrupa’da Nerede Bulurum?

Svetol Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Berlin, Avusturya, Viyana, İrlanda, Dublin, İsviçre, Bern ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
svetol, svetol nedir, svetol yeşil kahve kapsülü, svetol green coffee kullanıcı yorumları, svetol zayıflama, svetol green coffee, svetol yorumlar, svetol yeşil kahve, svetol green coffee kullananlar, svetol green coffee nedir, yeşil kahve kapsülü, svetol içeriği nedir, svetol nereden bulurum, svetol satışı, svetol nerede satılır, svetol sipariş, svetol kullanımı, svetol nasıl kullanılır, svetol kapsül, svetol ne kadar, svetol fiyatı, svetol kimler kullanabilir, svetol kimler kullanamaz, svetol kullananlar, svetol kullanıcı yorumları, avrupa, almanya, berlin, londra, avrupa sipariş, avrupa order, nasıl kilo verebilirim, diyet yapmadan kilo verme yöntemleri

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.