Supratall Nedir ? Fiyatı Nedir ? Nasıl Kullanılır ? Kullananlar

Supratall

Uzama Sırası Artık Sizde: Supratall ile Kaderinize Boyun Eğmeyin !

Uzun boylu olmak hayatın hemen hemen her alnında bir ayrıcalık olarak görülür. Ancak bazen çeşitli etkenler nedeniyle boy ortalamasının altında bir boya sahip olmak da mümkün. Peki boy uzunluğu bir kader mi? Daha uzun bir boya sahip olmak mümkün mü? İşte boy uzaması ile ilgili merak ettiğiniz her sorunun yanıtı…

Boy uzunluğunu belirleyen pek çok faktör vardır. Bunlar vücudumuzda bulunan hormonlar, genetik faktörler, çevresel etkenler ve beslenme gibi nedenlerle de ilintilidir. Hatta yapılan araştırmalar anne ve babanın boyu ile boy uzunluğunun önceden tahmin edileceğini ortaya koyuyor.

Bu formül yüzde 93 gerçek sonuçları veriyor. anne ve babanın boyu ile çocuğun boyunu hesaplama formülü kız çocukları için şöyle: Anne boyu + baba boyu bu toplamdan 13 çıkarılıp 2’ye bölünüyor ve kız çocuğunun olması beklenen boy uzunluğu ortaya çıkıyor. Erkek çocukları için hesaplama ise anne boyu + baba boyu bu toplama 13 eklenip 2’ye bölünüyor.

Örneğin 165 boyunda bir anne ve 180 boyunda bir babanın çocuklarının olması beklenen boyları:

Kız çocuğu için hesaplama: (165 + 180 ) – 13 = 332 / 2 = 166 cm

Erkek çocuğu için hesaplama: (165 + 180) + 13 = 358 / 2 = 179 cm

Peki beklenenin üzerinde bir boya sahip olma, boyu uzatma mümkün mü? İşte bu noktada devreye giren bilim dünyası devrim niteliğinde bir boy uzatıcı ürünle karşınıza çıkıyor. İşte Supratall boy uzatıcı tablet!

Supratall Boy Uzatıcı Nedir?

Supratall boy uzatıcı, beslenmeyi daha kaliteli kılarak boyunuzu uzatmaya yardımcı olan bir gıda takviyesidir. Boy uzunluğu üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar hücresel beslenmeyi ve mineral / vitamin ağırlıklı beslenmeyi mümkün kılarak daha uzun boya sahip olmanın imkansız olmadığını ortaya koyuyor. Günlük beslenme yolu ile alınmayan mineral, amino asit ve vitaminleri içinde barındıran bu gıda takviyesi ile boyunuzun uzaması mümkün hale geliyor.

Supratall Boy Uzatıcı İçeriği Nedir?

Supratall Boy Uzatıcı tablet daha uzun boya sahip olmayı sağlayan amino asit, vitamin ve mineralleri besin takviyesi yoluyla vücuda alımını sağlayan bir gıda takviyesidir. Supratall Boy Uzatıcı içeriğini şu şekilde sıralayabilmemiz mümkün:

L-ARGİNİN: Bütün canlılarda var olan boyun daha uzun olmasında bir etken olan protein amino asittir.

L-ORNİTİN: L-Arginin üretimine yardımcı olan amino asittir. Protein değildir. L-Arginin etkinliğini destekler. Ayrıca boyun uzamasında etken olan büyüme hormonunu destekler.

D VİTAMİNİ: Sağlıklı bir vücut için olmazsa olmaz bir vitamindir. Kas ve kemik gelişimini destekler. Boyun uzamasında büyük rol oynayan bir vitamin türüdür.

B12 VİTAMİNİ:İnsan vücudunun gelişiminde ve büyüme hormonlarının tetikleyicisi konumundadır. Gelişim için hayati önem taşır.

Supratall Kullanımı Nasıldır?

SUPRATALL kullanımı tablet formundadır. Bu şekilde daha konforlu ve düzenli bir kullanımdadır. en verimli sonuç almak için düzenli kullanım önemlidir. Düzenli kullanım şekli günde 2 tablet kullanımıdır. Sabah ve akşam yemeklerden 1 saat önce bir kapsül Supratalli bol su ile tüketin. Her kutu Supratall 60 kapsül içerir. Düzenli kullanımla 1 kutu Supratall boy uzatıcı 1 aylık kullanım sağlar.

Supratall Fiyatı Nedir?

Supratall boy uzatıcı kapsül fiyatı, en çok merak edilen konular arasındadır. Bu denli zengin bir içeriği sahip gıda takviyesinin fiyatı Supratall hakkında en çok merak edilen sorulardan biridir. İnternet sitemiz üzerinde sınırlı stoklarla sayılı kampanyamızdan yararlanarak 1 kutu Supratall boy uzatıcı kapsüle 49 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.sipariş vermek için https://www.supratallsatis.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Supratall Kullanıcı Yorumları

Ayşen H. : Supratall kullanmadan önce uzun bir araştırma yaptım. Gerçekten etkili mi diye… Boy uzaması ile ilgili yaptığım araştırmaların hemen hemen tamamında beslenmenin etkinliğini gördüm. Bu nedenle işe yarayacağını düşünerek satın aldım ve kullanmaya başladım. 5 aydır kullanıyorum ve 4 cm uzadım. Gerçekten işe yarıyor.

Hakkı F. : Ben de 3 aydır kullanıyorum 2 cm uzadım. En son lise son sınıftayken uzamam durmuştu. Annem bile önceleri inanmadı işe yarayacağına ama şimdi kendi sipariş ver oğlum diyor. Herkese tavsiye ederim.

Kerim T. : 166 boyundayım. Türkiye ortalamasının çok altında olduğumu biliyorum. Bu nedenle her yöntemi denemeye hazırım. En kolay yöntemle başladım ben. Ama sonuç almaya başladıkça diğer pahalı ve acılı yöntemlere gerek duymayacağım sanırım. 6 aydır düzenli olarak kullanıyorum 5 cm uzadı boyum. Umarım devamı da gelir.

Ali Ş. : Ben kardeşim için aldım internet sitenizden. Kesinlikle güvenilir bir site arkadaşlar tavsiye ederim. Benim boyumla ilgili bir sorunum yok ama kardeşim 159 cm boyunda. Bunu aşırı derece kompleks yapıyor. 165 boyuna kadar uzamayı istiyor. 4 ay oldu kullanmaya başlayalı ve 3 cm boyu uzadı. Kesinlikle kullanmaya devam edeceğini söylüyor. Ben de ona almaya devam edeceğim elbette. Güvenli ve orjinal ürün gönderimi yapıyor site… İlk kez deneyecek olanlara söylemek istedim.