STOP GREY NEDİR?

Bakımlı görünmemizi sağlayan unsurlardan bir tanesi de saçlarımızdır. Zaman içerisinde yaş ilerledikçe saçlarınızda değişimler meydana gelir. Saç beyazlaması da bu değişimler arasındadır. Saç beyazlamasının tek sebebi yaş ilerlemesi değildir. Saçların beyazlamasın yaş ilerlemesine karşı vücudun verdiği bir tepkidir.

Saç beyazlamasının diğer nedenleri arasında sinir, stres, genetik sebepler yer alır. Genetik sebebiyle erken yaşta beyazlayan saçlara sahip olabilirsiniz. Peki saç beyazlamasına engel olunabilir mi? Bu konuda size yardımcı olabilecek bir ürün olan Stop Grey beyaz saç giderici üretilmiştir. Stop Grey nedir? Erken yaşta beyazlayan saçlarınızı ya da beyazlamış olan saçlarınızı siyahlaştıracak bir yardımcı üründür. Beyaz saçlara meydan okuyacak bir ürün olan Stop Grey beyaz saç giderici özelliği ile bu sorunun giderilmesine yardımcı olur. Beyazlayan saçlarınıza karşı kimyasal saç boyaları kullanmanıza ihtiyacınız olmayacak. Saç boyaları kimyasal olduğu için saç beyazlamasının da kesin çözümü değildir. Stop Grey boya içermez. Saçlarınızın beyazlamamasına yardımcı olurken, saçların kendi rengini de korumayı amaçlar. Stop Grey saç siyahlaştırıcı her saç rengine uyumludur.  Stop Grey günden güne etkisini göstermeyi amaçlar.  Saçlarınızın geçen yıllara meydan okumasını istiyorsanız Stop Greyi’i tercih edebilirsiniz. Stop Grey’in etkisi ani bir şekilde görülmeyebilir. Saçlarınızın günden güne kendi rengini alması için pigmenti saç köküne yükler.

Stop Grey İçeriğinde; Panthenol, castor oil, bismut sülfür, bismut sitrat bulunur. Stop Grey losyon formundadır. Kullanmadan önce çalkalayınız. Uygulamak istediğiniz bölgeye her sabah temiz ve kuru saçınıza uygulayınız. Uygulama süresi 3 ile 4 hafta sürebilir.

UYARI: Stop Grey bir ilaç değildir. Hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Stop Grey ürün açıldıktan sonra 6 ay içinde kullanılmalıdır. Mutlaka kullanım talimatlarını okuyunuz. Saçlarınızdan başka bir yere uygulamayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.