SLİMLİNE TEA KULLANICI YORUMLARI NELERDİR?

Form sağlama sürecinizde size destek olan Slimline Tea, diyet programınız ve spor egzersizlerinize ek takviye olarak kullanabileceğiniz bir form çayıdır. Bu tür takviye gıdalar kullanırken aynı zamanda düzenli beslenmeye ve hareket etmeye özen göstermek gerekiyor. Çünkü takviye gıdalar tek başına etki göstermesi beklenemez. Fazla kiloya sahipseniz ve kilo kontrolü sağlamayı amaçlıyorsanız Slimline Tea metabolizmanızı hızlandırarak yağ yakımınıza yardımcı olabilir. Aşırı iştahlıysanız iştahınızı kesmeye yardımcı olur. Kilo kaybı esnasında vücudunuzda halsizlik hissetmemenize destek olur. Slimline Tea kullanırken mutlaka düzenli beslenmeniz ve egzersiz yapmaya özen gösterin. Slimline Tea içeriği tamamen bitkiseldir. Vücuda giren yağların kiloya değil enerjiye dönüşmesine yardımcı olur. Slimlibe Tea form çay düzenli ve önerilen şekilde kullanıldığında kilo kontrolü sağlamanıza destek olur.

Slimline Tea Kullanımı: 1 fincan sıcak suda 1 poşet çay demlenir. Günde 1 defa aç karnına tüketilir.

Tarçın: Bağırsak sorununu gidermeye yardımcı olur. Karın ağrılarının geçmesine destek olur.

Funda çiçeği: İdrar söktürmeye yardımcıdır. İshali geçirmeye yardım eder. Sindirim sisteminin düzelmesine destek verir.

Biberiye: Kilo kontrolü sağlamaya yardımcı olur. Enfeksiyon sorunlarını gidermeye destek sağlar. Bağışıklığın güçlenmesine yardımcıdır.

Karanfil: Kötü koku gidermesiyle bilinen karanfil aynı zamanda vücut şişkinliğinin geçmesine destek olur. Mide bulantısını kesmeye yardımcıdır.

Ginko Bloba: Birçok faydası bulunan Ginko Bloba bitkisi vücut dayanıklılığını arttırmaya yardımcı olur. Kan şekerinin dengelenmesine destek olur.

Zencefil: Yiyeceklerin hazmını kolaylaştırabilir. Bağışıklık sistemini güçlenmesine yardımcı olur.

Mate: Kilo kontrolüne yardımcıdır. İltihap önleyicidir ve sindirime destek olur.

Slimline Tea kullanıcı yorumları nelerdir?

“Ben hamilelikte çok kilo aldım. Form çayı içerek kilolardan kurtulmak istedim SlimlineTea çayını internette okudum. sipariş ettim. Memnun kaldım.” Serap Karaca

“Arkadaşım hem kendine hem bana sipariş vermiş yeni başladık.” Ahmet Erdoğan

“Yemek yemeyi seviyorum sigarayı bıraktım iyice kilo aldım. Slimline çaya başladım şişkinliğim gitti.” Emel Sever

UYARI: Slimline Tea bir ilaç değildir. Kilo kontrolüne yardımcı olan form çaydır. Kalp ve tansiyon hastaları, hamile ve emziren bayanlar kullanmamalıdır. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacakları yerde saklayınız.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.