Santelife Form Çorbası ile Formda Kalmanın Sırrını Keşfet!

Hayatımıza olumsuz etkilerini sürdüren nedenlerden biride strestir. Birçok hastalığın oluşmasındaki neden olan stres aynı zamanda kilo almamız üzerinde de etkilidir. Yaşadığımız olumsuzluklardan dolayı birtakım sıkıntılar yaşar ve stresli bir yaşam moduna gireriz. Stresin sonucunda ise birçok hastalığın oluşmasına neden vererek bazı ilaçları kullanmak durumda kalırız. Çoğu ilacın ise vücudumuzda ödem oluşması ya da kilo yapması üzerinde maalesef ki olumsuz etkileri vardır. Sadece kullanılan ilaçlara bağlı kalmayarak stres nedeniyle bazı yeme bozuklukları yaşar ve bu nedenle de kilo alabiliriz. Fazla kilolar eminim ki kimseyi mutlu etmeyip huzursuz etmektedir. Fakat yaşanılan sıkıntılar bir zamanda sonra stres hali almaya ve stresli olma durumunda da yanlış beslenme alışkanlıkları meydana gelir. Yanlış beslenme alışkanlıkları ise kilo almamızdaki temel etkenlerden biridir.

Santelife Sebze Form Çorbası Nedir? Nasıl Kullanılır?

Çeşitli özelliklere sahip sebze ve baharatın kurutulması ile oluşturulan Santelife, 21 günlük kullanım için 1 kutu içerisinde 21 adet form çorbasından oluşmaktadır. Günde 1 adet santelife form çorbasını akşam yemeğinden 15-20 dakika önce tüketmeniz önerilmektedir. Kullanımı: oldukça basit olan Santelife form çorbası, 250-300 ml. civarındaki 1 kupa kaynamış suyun içerisine 1 adet form çorbası atarak 3-4 dakika kadar demlenmesini sağladıktan sonra içebilirsiniz.

Santelife Form Çorbasının İçinde Bulunan Malzemeler Nelerdir?

Özellikle içeriğinin doğal bitki, baharat ve sebze bulundurması ile birçok kişinin dikkatini çeken diyet ürünlerinden biride Santelife form çorbası olmuştur. Hem diyet yapan hem de formunu dengede tutmak isteyen kişilerin tercih ettiği diyet ürünlerinden biri olan Santelife çorba içerisinde;

– Domates, sarımsak, maydanoz,

– Soğan, lahana, yeşil biber,

– Brokoli, kırmızı acı biber, kereviz,

– Zencefil, karabiber, kimyon gibi sebzelerin ve baharatların kurutulmuş hali bulunmaktadır.

Santelife Form Çorbasını Nereden Temin Edebilirim?

En uygun fiyat ve kampanyalar ile birlikte Ankara, Kırıkkale, Kırşehir, Diyarbakır, Sivas, Sinop, İzmir, Adana ve Türkiye’nin birçok şehrinden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sipariş vermek ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurabilirsiniz. Ürün hakkında detay ve kampanyalar konusunda bilgi almak için sitemizi takip ediniz.

Santelife Form Çorbasını Avrupa’da Nereden Temin Edebilirim?

Orijinal ürün garantisi ve hızlı teslimat imkanları ile birlikte Almanya, Berlin, Belçika, İsveç, İsviçre, Ukrayna, Polonya, Finlandiya ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Santelife form çorbasına sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Santelife, sante life, santelife nedir, form çorbası, santelife form çorbası, form çorbası içeriği, santelife nasıl içilir, kampanya, sipariş, avrupa, avrupa sipariş, santelife avrupa, santelife kullanımı, santelife avrupa sipariş, çorba, diyet çorbası, diyet ürünleri, sağlıklı beslenme, sağlıklı çorba, sebze çorbası, hazır çorba, hazır diyet çorbası

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.