SALKOM TERMAL ALABALIK YAĞI KREMİ NEDİR?

Salkom Termal Alabalık Yağı Kremi Nedir?

Eklem rahatsızlıklarından kaynaklı olarak meydana gelen romatizma hastalıkları, vücutta eklemleri, kasları, ve kemikleri birbirine bağlayan bağları etkileyen ve hareket kısıtlanması, ağrı, şişlik ve kızarıklık gibi problemlere yol açan bir rahatsızlıktır. Eklem rahatsızlıkları birçok insanın ortak problemlerindendir. Eklem rahatsızlıklarının tedavisi erken yapılmaz ise kireçleme, gut hastalığı ya da eklemlerde iltihaplanma gibi ciddi rahatsızlıklara yol açabilir.

Romatizma rahatsızlıklarının giderilmesine yardımcı olması ile bilinen alabalık yağı şifalı bir yağdır. Peki Salkom Termal Alabalık Yağı Kremi nedir?  Alabalık yağı romatizma, bel fıtığı, bacaklarda kan pıhtılaşması ya da bacak damarlarındaki ağrıların giderilmesine yardımcı olan bir kremdir. Alabalık yağı kremi aynı zamanda kas ağrıları olan kişilerinde kullanabileceği bir kremdir. Vücudun ağrılı bölgelerinde etkili olmayı amaçlayan Salkom Termal Alabalık Yağı kremi kireçlenme problemi olan kişilerinde ağrılarını gidermeye yardımcı olur.

 

Salkom Termal Alabalık Yağı Kremi İçeriği Nedir?

Aqua, liquid parafin, gliserin, glyceryl stearate SE, menthol, kekik yağı, balık yağı, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, carbomer, polysorbate 20, vanillyl butyl Ether, eucalyptus, triethanolamine, okaliptüs yağı, Biber yağı, camphor, calendula officinalis, aynısefa  özü bulunmaktadır.

Salkom Termal Alabalık Yağı Kremi Nasıl Kullanılır?

Alabalık yağı kremi sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa kullanılmalıdır. Uygulanacak bölgenin temiz olması gerekmektedir. Sürülen bölgeye daha iyi bir şekilde nüfuz edebilmesi için dairesel hareketlerle masaj yaparak sürülmesi önerilir.

UYARI: Salkom Termal Alabalık Yağı Kremi bir ilaç değildir. Alabalık yağı kremi romatizma ağrılarını gidermeye yardımcı bir kremdir. Göz ile temas etmemelidir. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.