Daha Erkeksi Sakallar İçin: Sakal Serumu Silver !

Silver Sakal Serumu

Estetik kaygı yalnızca kadınların değil erkeklerin de günümüzde gündeminde olan konulardan biridir. Öyle ki, bu uğurda yapılan pek çok operasyon artık unisex olarak bilinmekte… Kilolar, kaslar, gergin bir cilt, saçlar… Peki ya sakallar… Bir erkek için sakalın ne derece büyük anlamlar taşıdığını en iyi bilenlerdeniz… Ancak herkes eşit standartlarda sakallara sahip değildir…

Sakal çıkmasını pek çok etken belirler. Stres, genetik sebepler, yaşam koşulları v.s. sakalların sıklığını etkileyen faktörlerin başında gelir… Ancak her bir etken yaşamınızın bir parçasıdır ve değiştirmeniz adeta olanaksızdır. O halde daha sık sakallara sahip olmanız için bir yardımcıya ihtiyacınız var demektir. Biz de bu yazımızda sizi yeni nesil bir sakal serumu ile tanıştıracağız… İşte; Sakal Serumu Silver!

Sakal Serumu

Sakal Serumu Nedir ?

Sakal Serumu Silver, sakallarınızın daha gür çıkmasına yardımcı, sürülen bölgedeki sakal kalitesini ve sayısını artırmaya yardımcı olan bir üründür. Sakallarının seyrekliğinden şikayet eden beylere özel, daha erkeksi bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olan bu ürün, yüz binlerce kullanıcısından tam not almayı başarmıştır. Bölgesel köselik, seyreklik ya da sakallardaki cansızlık gibi durumlarda kullanabileceğiniz Sakal Serumu tamamen doğal içeriği ile de dikkatleri üzerine çekmektedir.

İngiltere’deki serüveninde İngiliz erkeklerin beğenisini kazanan Sakal Serumu Silver, 2 yıllık çalışmanın sonucu Türkiye pazarında da yerini almıştır. Prof. Dr. Signar Troy ve uzman ekibi tarafından bulunan formülü ile bütün dünya erkeklerine sunulmaktadır.

Sakal Serumu İçeriği Nedir?

Yukarıda yaptığımız açıklamalarda ürünün doğal içeriğinden bahsetmiştik. Kıl köklerini besleyen vitamin ve minerallerle donatılan Sakal Serumu Silver, günümüzde hem kadınların hem de erkeklerin cilt sorunlarında sıkça baş vurduğu Aloe vera içermektedir. Sakal Serumu Sİlver aloe veranın yanı sıra; Deinoize water, sodium laurethe sulfate, cocomide DEA, sodium chloride, soyabean oil, vitamin E, citric acid, methyl paraben içermektedir.

Sakal Serumu İşe Yarar mı?

Sakal, genetik olarak erkek cildinde oluşan yapıca sert kıllar anlamına gelmektedir. Sakalların miktarı ve kalitesi kıl köklerinin beslenerek artması ile gelişmektedir. Kıl köklerini içerden beslenebileceği gibi dışarıdan beslemek de mümkündür. Dışarıdan etkiler cilt tarafından emilimi sağlanabilen, doğru vitamin, mineral ve bitkisel ürünlerle mümkündür. Bütün bu içerik de Sakal Serumu Silver’ın içeriğinde mevcuttur.

Silver Sakal Serumu

Sakal Serumu Zararları Var mı?

Sakal Serumu Silver üzerinde 2 yıl boyunca laboratuar testleri yapılmış, İngiltere de kullanıma başlamış ve hiçbir kullanıcısı tarafından hiçbir yan etki görülmemiş bir üründür. Yapılan laboratuar testlerinde de olası yan etkilere / zararlara rastlanmamıştır.

Sakal Serumu Nasıl Kullanılır?

Sakal Serumu Silver’ın kullanımı oldukça basittir. Günde 1 kez kullanılması yeterlidir. Günün herhangi bir saati, ihtiyaç duyulan bölgeye serumu uygulamanız gerekir. Bölgenin tamamen serum ile kaplandığına emin olacağınız kadar miktarda Silver Sakal Serumu’nu sıkın ve bölgeye dairesel masaj yaparak yedirin.

Sakal Serumu Nereden Nasıl Alınır?
https://www.lokmanhekimsitesi.com/silver-sakal-serumu-50ml-2.html sitesini ziyaret edebilirsiniz.