Şahmerdan Epimedyumlu Macun Nedir? Faydaları ve Zararları Nelerdir?

Şahmerdan Epimedyumlu Macun Nedir?

Şahmerdan Epimedyumlu Macun, içeriği tamamen bitkisel karışımlardan hazırlanmış olan bir üründür. Herhangi bir kimyasal kullanılmadığı için doğaldır. Şahmerdan Bitkisel Karışımlı Macun ile istediğiniz enerjiyi yakalayabilirsiniz. Bitkisel karışımlı macunların içerisinde yer alan bitkisel özlerin enerji verici özelliği yanı sıra bir çok faydası mevcuttur. Şahmerdan Bitkisel Karışımlı Macunu yeterli dozlarda aldığınızda ilk yarım saat sonrasında göstermeye başlayacaktır. Kadın erkek fark etmeksizin herkesin kullanabileceği bir üründür.

Şahmerdan Epimedyumlu Macun Faydaları Nedir?

Şahmerdan Epimedyumlu macun içerisinde; %79 azgın teke otu, yulaf, zencefil, havlıcan, lepidyum, amerikan ginsengi, ısırgan otu, sibirya ginsengi, ginkgo biloba, demir dikeni, kola bitkisi, vanilya, bal kabağı, tarçın, soya unu, keçi boynuzu, glikoz şurubu, dut pekmezi, süzme çiçek balı, arı sütü, polen bulunmaktadır. Bu bitkilerin  arasında en başta yer alan azgın teke otu adı üzerinde haz alma hissinizi ve ilişkideki etkinliğinizin artması konusunda faydalı olacaktır.Keçiboynuzu özü, tarçın eklenerek hem şeker dengeniz sağlanmış olacak hemde enerji desteğiniz sağlanacaktır.

Ayrıca keçiboynuzu özünün sağladığı afrodizyak etki ile isteğinizi arttırarak özel hayatınızda daha etkin rol oynamanız konusunda yardımcı olacaktır. İsteksizlik sorunları karşısında etkili bir yöntem olarak tercih edilebilir. Kış aylarında sağladığı enerji ile üşümenize iyi gelecektir. Kan dolaşımını attırıcı özelliği ile metabolizmanızın hızlanmasını sağlayacaktır.

Şahmerdan Epimedyumlu Macun Zararları Nelerdir?

Şahmerdan Bitkisel Karışımlı Macunu kalp yetmezliği olanlar ve şeker hastaları dışında , hamile ve emziren annelerin , 18 yaşından küçük bireylerin ve içeriğinde bulunan bitkisel özlere alerjisi olanların dışında sağlıklı olan ve performansını arttırmak isteyen her bireyin kullanabileceği bir üründür.Şahmerdan Bitkisel Karışımlı Macun kesinlikle ilaç değildir ve tedavi edici olarak kullanılamaz.

Şahmerdan Epimedyumlu Macun Kullanımı

Şahmerdan, içeriği bitkisel özlerden oluşan bir macundur.  Bu nedenle tüketmeden önce iyice karıştırmak gerekmektedir. Karışım macun kıvamını tam anlamıyla sağladığında etkinliğiniz öncesi 1 tatlı kaşığı almanız yeterli olacaktır. Ortalama 20 ya da 30 dakika içerisinde etkisini gösterecektir.

Türkiye’den Şahmerdan Epimedyumlu Macun Nasıl Sipariş Verebilirim?

Şahmerdan Epimedyumlu Macun İzmir, Antalya, Adana, Ankara, İstanbul, Gaziantep, Bursa başta olmak üzere Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Karabağlar, Karşıyaka, Kemalpaşa, Konak, Menderes, Menemen gibi ilçelerden ayrıca Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilir , hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz .Şahmerdan Epimedyumlu Macun için yapmanız gereken sipariş formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Avrupa’dan Şahmerdan Epimedyumlu Macun  Nasıl Sipariş Verebilirim?

Şahmerdan Epimedyumlu Macun bütün Avrupa, Asya,Uzakdoğu, Afrika, Ortadoğu ülkelerine gönderim yapılmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Sizlerde Şahmerdan Epimedyumlu Macun sipariş vermek istiyorsanız Rusya (RU0), İrlanda Cumhuriyeti IE), İsail (IL), Hindistan (IN), Irak (IQ), İzlanda (IS),Jersey JE), Jamaika (JM),Ürdün(JO),Japonya (JP),Kenya(KE) gibi bir çok ülke ve şehirden whatsapp ve sipariş formu ile veya bizzat arayarak kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bütün Avrupa ülkelerine bir günde kargo seçeneğinden yaralanmak istiyorsanız kolay para yollama seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Avrupa ve Bütün Dünya ülkelerinden kolay ödeme seçeneklerimiz ;

– Hesaba Havale

– Para gram

– Ria Ekspres

– İBAN Numarasına Havale

– İnternet Üzerinden Online Ödeme

– PTT isma Havale Seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

– İsma Havale

– UPT

– Batı Birliği

– Kredi Kartı

Siparişlerinizi Bekler, iyi günler dileriz…

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.