SA 30 DAYS NASIL KULLANILIR?

Kilo kontrolü sağlamanızda yardımcı olacak olan SA 30 Days bir besin takviyesidir. Aşırı kiloya sahipseniz ve bu kilolardan kurtulmak istiyorsanız bu süreçte size destek sağlayacak bir üründür.

Kilo kontrolü sağlarken birinci sırada sağlıklı ve düzenli beslenmek gelir. Yağlı, fazla kalorili gıdalardan uzak durmalısınız. Aynı zamanda fazla kilolarınızdan kurtulabilmeniz için sinirimi kolay gıdalar tüketmeniz gerekmektedir. Metabolizmaya bağlı olarak bazı insanlar uzun vadede kilo kontrolü sağlayabilirler. Bu süreçte yardımcı gıda takviyesi kullanmayı tercih edebilirler. Kilo kontrolü sağlarken size destek olacak olan SA 30 Days içeriğindeki bitkisel ve doğal ürünler sayesinde metabolizmanızın hızlanmasına, sindirim sisteminizin düzenli çalışmasına ve yağ yakımına yardımcı olabilir. SA 30 Days kapsül olarak tüketilen bir besin takviyesidir. Sabah ve akşam içilmek üzere 60 kapsülden oluşmaktadır. Peki SA 30 Days kapsül nasıl kullanılır? Sabah ve akşam ayrı ayrı kullanılan SA 30 Days kapsül;  sabah 1 tane kahvaltıdan yarım saat önce bol su ile tüketilmelidir. Akşam ise yine aynı şekilde akşam yemeklerinden yarım saat önce sadece 1 kapsül içilmelidir. SA 30 Days kullanımında bol su tüketmeye özen gösterilmelidir. Ayrıca gün içinde düzenli, sağlıklı beslenmeye dikkat etmelisiniz ve spor egzersizi yapmalısınız. SA 30 Days içeriğinde; noni yaprağı, buğday çimi, civan perçemi ve lotus yaprağı bulunmaktadır. SA 30 Days olumlu etkisini görebilmek için düzenli kullanılması önerilir. SA 30 Days çay kullanımı ise, fincana 1 adet süzen poşet çay ve üzerine sıcak su ekledikten sonra  5 dakika kadar demlenmesini bekleyin. İsteğe göre sıcak veya soğuk olarak tüketebilirsiniz. Düzenli kullanım gerçekleştirilmelidir.

UYARI: SA 30 Days kapsül bir ilaç değildir. Hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. SA 30 Days bir gıda takviyesidir. Emziren annelerin ve hamilelerin kullanmadan önce doktora başvurmalıdırlar. Çocukların ulaşamayacakları yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.