ROOİBOS ÇAYI KULLANICI YORUMLARI NELERDİR?

Baklagiller ailesinden olan kızıl çalı bitkisinden elde edilen Rooibos Çayı, Güney Amerika’da fazla tüketilen bir çaydır. Rooibos çayı demlendiğinde kırmızı rengi alır. Mineral bakımından zengindir çaydır. Birçok etkiyi bünyesinde barındırır. Rioobos Çayı 2 çeşittir. Kırmızı Rooibos Çayı ve yeşil Rooibos çayı vardır. Kırmızı çay tatlıdır. Yeşil çay olanı ise ot tadındadır.

Rooibos Çayı metabolizma hızlandırmaya, sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olur. Yediklerinizin sebep olduğu şişkinliklerden, yoğun iş temponuzdan ya da hastalıklar sebebiyle vücut yorgunluğunuz varsa kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olur. İçeriğinde çinko bulunması sebebi ile cilt üzerindeki; pişik, egzama, hafif yanıkları ve tahriş gibi problemlerin onarılmasına da destek verir. Rooibos çayı, siyah çay ve yeşil çay gibi kafein içermez. Mide yanması, kusma gibi problemlerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Rooibos Çayın kullanımı da oldukça basittir. Normal çay gibi demlenebilir. 1 fincana 1 çay kaşığı Rooibos Çay olacak şekilde ölçülerek kişi sayısı arttırılabilir. Kaynamış suda 5 dakika demlenmelidir. Daha sonra süzüp içebilirsiniz. Rooibos Çayı Güney Amerika’da süt ve şeker ile karıştırılarak da içilebiliyor. Peki Rooibos Çayı kullanıcı yorumları nelerdir?

“Geceleri geç yatıyorum ve işe gittiğimde hep bitkin yorgun oluyorum. Rooibos çayını araştırdım. İçiyorum kendimi dinç hissettiriyor.” Damla Öksüz

“Ben uyuyamıyordum. Bir akrabamız Rooibos çayı önerdi. İçmeye başladığımdan beri uykum düzene girdi.” Kadriye Çetin

“Yemeklerden sonra şişkinlik oluyordu. Beni çok rahatsız ediyordu bu durum. İnternetten araştırdım Rooibos çayının faydalarını. Metabolizmamı hızlandırdı ve şişkinliğim gitti.” Erhan Dosdoğru

UYARI: Rooibos Çayı bir ilaç değildir. Sakinleştirmeye yardımcı bir gıda takviyesidir. Alerjik bir tepkimeniz var ise kullanmanız önerilmez. Serin ve kuru bir yerde saklayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.