PROSTONOR NEDİR?

Birden fazla erkeğin ortak problemi olan prostat hastalığı günden güne yaygınlaşmaktadır. Prostat, erkeklerin üreme organında bulunan cevize benzeyen bir salgı bezidir. İdrar torbasının altında bulunur.

Erkeklerde prostat rahatsızlığı prostatta büyüme ve prostatta iltihaplanma olmak üzere 2 şekilde görülür.  Prostat belirtileri; sık sık idrara çıkmak, idrar hissi olması fakat idrar yapamama, idrar yaparken acı ve ağrı hissetmek, idrarda yanma hissiz bazen de idrarda kan görülmesi gibi belirtiler görülür. Genellikle yaşa bağlı olarak 40 yaşından büyük erkeklerde görülen prostat rahatsızlığı her anlamda erkekleri olumsuz etkilemektedir. Prostat tedavilerinde genellikle cerrahi yöntemlere başvurulur fakat ilaçla tedavi yöntemleri de vardır.

prostonor-damla-siparis-ver

Prostat rahatsızlığında siz destek olmak için üretilen Prostonor, prostat ile ilgili sorunlarınızda pahalı muayenelere masraf etmenize gerek yok, cerrahi operasyonlara gerek kalmaz, ilaçlarla ve iğnelere maruz kalmanıza gerek yok. Peki Prostonor nedir? Klinik testlerden geçmiş olan Prostonor prostat hastalığınızda sizi rahatsız eden belirtilerin ortadan kalkmasına yardım ediyor. Doğal bileşenlerden oluşan Prostonor doğal ve bitkisel içieriğe sahiptir. Chaga mantarı, saw palmetto, magnezyum ve kabak çekirdeğinden oluşmaktadır.  Doğal ve bitkisel içeriği sayesinde, sık sık tuvalete gitme ihtiyacını ve idrara çıkmakta yaşanılan zorluğu ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Cinsel isteğin azalması gibi problemlerinizi ortadan kaldırmayı amaçlar. Kasık ve bel ağrılarındaki yanma hissinin ortadan kaybolmasına yardımcı olur. İdrara çıkmanızın düzenli hale gelmesine yardımcı olur. Prostat hastalığı tedavi edilmez ise kanser gibi ciddi hastalıklara yol açabilir.

Prostonor damla kullanımı: Damlalıktan birkaç damla çekiniz. 1su bardağının dörtte biri suya 10 damla damlatınız. İyice karıştırdıktan sonra, günde 2 kez tüketiniz.

https://www.lokmanhekimavm.com/prostonor-damla/ sitesinden en uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

UYARI: Prostonor damla bir ilaç değildir. Yardımcı takviye gıdadır. Herhangi bir yan etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.