PRODERM GOLD CİLT MASKELERİ

Proderm Gold Cilt Maskeleri

Gün içinde cildimiz kirli havaya maruz kalır. Ve gözeneklerimiz kir ile dolar. Havasız kalan cildimiz kirle dolduktan sonra çeşitli cilt problemleri ile karşılaşmamıza neden olabilir. Cilt sağlığımızı korumak için bakımına özen göstermeliyiz.

Proderm Gold bakım ürünleri arasında cildimiz için uygun olan ürünlerde bulunmaktadır. Tamamen doğal ve bitkisel içeriğe sahiptir. Proderm Gold Cilt Maskeleri ile teninizin nem dengesini sağlamayı amaçlar. Aynı zamanda cilt maskeleri,  cildinizi kirden arındırmaya yardımcı olur. Zaman içerisinde cildinizde oluşan leke ve kırışıklıklarından üstesinden gelmenize destek olur. Cildinizdeki siyah nokta ve akne problemlerinin giderilmesine yardımcı olur. Proderm Gold cilt maskeleri yaşlanma karşıtı olduğu için yaşlanmaya neden olan kırışıklıkların oluşumuna da engel olmayı amaçlayan bir cilt bakım ürünüdür.

  • Wonder Mask: İçeriğinde bulunan yağlar sayesinde ciltteki ölü derinin yok olmasına ve hücrelerin yenilenmesine yardımcı olur. Leke ve kırışıklık olan ciltlerde uygulanabilen bir maskedir. Deriye iyi bir şekilde nüfuz ederek yumuşak bir cilde sahip olmanıza yardımcı olur.
  • Ölü Deniz Çamur Maskesi: Maske ölü deniz çamuru içerir. Antioksidan özelliği sayesinde deri altındaki yaşlanmayı yavaşlatmaya yardım eder. Ayrıca gözeneklerin derinlemesine temizlenmesine yardım eder. Cildinize uyguladıktan sonra hafif bir pembelik oluşması normaldir.
  • Akne Mask: Siyah nokta ve akne oluşumuna engel olmayı amaçlayan bir üründür. Siyah noktanın yok olmasına, cildin pürüzsüz görünmesine yardım eder. İlk uygulandığında ciltte kızarıklık ve yansa hissi olabilir. 1 saat içinde geçecektir.

UYARI: Proderm Gold cilt maskeleri bir ilaç değildir. Proderm Gold cilt maskeleri kişisel cilt bakım ürünleridir. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz.  Göz ile temasından kaçınınız. Ürünü kullandıktan sonra ellerinizi bol su ile yıkayınız. Serin ve kuru yerde saklayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.