PRODERM GOLD CİLT BAKIM KREMLERİ

Proderm Gold Cilt Bakım Kremleri

Cildimiz zaman içinde yaşa bağlı sebeplerin dışında kirli havaya, sivilce ve akneye, güneş ışınlarına, hamilelik doğum ya da menopozda oluşan lekelere maruz kalarak yıpranmalara maruz kalır. Eğer geçen zamana ve olumsuz etkilere meydan okumak istiyorsak cildimize gereken önemi vermeliyiz. Proderm Gold Cilt Bakım ürünleri cildinizi düşünerek üretilmiştir. Tamamen doğal ve bitkisel ürünler biraraya getirilerek elde edilmiştir.

Proderm Gold Cilt Bakım Kremi nedir? Cildinizde oluşmuş olan lekelerin giderilmesine yardım etmek ya da cildinizde oluşabilecek leke ve benzeri sorunların oluşumuna engel olabilmeyi amaçlayarak üretilen bir cilt kremidir. Kuru, yağlı ve karma cilt tipleri göz önünde bulundurularak üretilen Proderm Gold Cilt Bakım kremlerini her cilt tipine sahip insan kullanabilir. Proderm Gold cilt bakım kremleri düzenli ve önerilen kullanım gerçekleştirildiğinde cildinize olumlu etki etmeyi amaçlar. Peki Proderm Gold Cilt Bakım kremleri nelerdir?

  • Argan Özlü Krem: Cildi güneşin zararlı ışınlarından korunmasına yardımcı olur. Göz çevresi kırışıklıklarına engel olmayı amaçlar. Cildin parlamasına ce canlılık kazanmasına yardımcı olur.

  • Salyangoz Özlü Krem: Cildin sıkılaşmasına yardımcı olurken, içeriğinde bulunan anti-aging özellik sayesinde cildin yaşlanmasına da engel olmaya destek olur.

  • Keçi Sütü ve Çay ağacı Kremi: Siyah nokta, sivilce, leke ve çillerin renginin açılmasına yardımcı olur. Gözaltında oluşmuş olan morlukların giderilmesine de yardımcı olur.

  • Mavi Anemon Kremi: Kırışık ve sarkık ciltlerde nem oranını dengeleyerek hücrenin yenilenmesine yardımcı olur. Aynı zamanda cildin yenilenmesine ve canlılık kazanmasına destek sağlar.

İçeriğinde; Tamamen bitkisel ve doğal ürünlerden elde edilmiştir. Vitamin E, goat milk oil, phytosan, cutipure, gliserin, de 12-13 aitea, blue anemon oil, hodan oil, nette oil, tea tree oil, stearath mono, kakao oil, aprikot oil bulunmaktadır. Paraben içermez.

Proderm Gold Cilt Bakım Kremi Kullanımı

Tüm cilt tipleri için uygundur. Temizlediğiniz vücudunuzda uygulamak istediğiniz bölgeye yetecek miktarda yeteri kadar alınır. Parmak uçlarıyla dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulanır.Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa uygulanması önerilir.

UYARI: Proderm Gold bir ilaç değildir. Proderm Gold Cilt bakım kremi, bir cilt bakım ürünüdür. Göz ile temasından kaçınınız. Bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.