PRODERM GOLD BİTKİSEL SAÇ BAKIM YAĞLARI

Saç derisi anotomik yapısı gereği her insanda farklılık göstermektedir. Her insanın saç derisi ve saç yapısı birbirinden farklıdır. Cilt tipine de bağlı olarak kuru, yağlı ve karma cilt tipleri her insanda değişiklik göstermektedir. Saç bakımı hem erkekler hem de bayanlar için oldukça önemlidir. İnsanı temiz ve bakımlı gösteren unsurlardan biridir. Bu yüzden saçlarımızın bakımına oldukça özen göstermeliyiz. Proderm Gold saçlarınızın sağlığı ve görünümü için üretilmiştir.

Proderm Gold Saç Bakım yağı, her saç tipine özel olarak geliştirdiği saç bakım yağları ile son zamanlarda oldukça tercih edilen bir üründür. Proderm Gold saç bakımı, saçlarınızın kepeklenme, kuruma, dökülme ve geç uzama gibi problemlerinin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Proderm Gold Saç Bakım yağları tamamen bitkisel ve doğal bir içeriğe sahiptir. Saç derinizin ve saçınızın doğal nem dengesine ulaşmasına yardımcı olur. Saçlarınızın daha sağlıklı, canlı ve parlak görünmesine destek olur. Çeşitli sebeplerden dolayı yıpranmış ya da dökülmüş saçlarınızın yerine daha gür ve canlı saçların çıkmasına yardımcı olur. Proderm Gold Saç Bakım Yağı kullanımı da oldukça pratiktir. Saçlarınızı yıkamadan önce kullanmanız önerilir. Saç diplerinize ve saçlarınıza iyice nüfuz edebilmesi için saçlarınıza masaj yaparak uygulamanız gerekmektedir. Banyo öncesinde, saç bakım yağını biraz beklettikten sonra yıkayabilirsiniz. Saç derisinin pH 5,5 değerine gelmesine yardımcı olarak saçların daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Proderm Gold Saç bakım yağları;

  • Yılan Yağı: Dökülen saçların yerine saç çıkmasına yardımcı olur.
  • Entele Losyon: Saç köklerine nüfuz ederek hızlı uzamasına destek olur.
  • Keratin takviyeli siyah sarımsak yağı: Solgun ve yıpranmış saçların beslenmesine yardım eder.

UYARI: Proderm Gold Saç Bakım Yağı bir ilaç değildir. Saç Bakım ürünüdür. Bir yan etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Göz ile temasından kaçınınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.