PROCARE SERUM NEDİR?

Erkeklerin kişisel bakımlarında en önem verdikleri parçalarından olan saç, sakal ve bıyık, görsel olarak karizmatik bir görünüm sağlar. Bakımlı erkekler hemen  her gün saçlarını şekillendirirler. Fakat kullanılan wax, jöle ve  fön makinaları zaman içerisinde saçlarda yıpranmalar meydana getirir. Hatta saç sökülmelerine dahi sebep olabilir.

Saç dökülmelerinin nedenleri psikolojik ve fizyolojik olabilir. Yaşadığınız stres, sıkıntı veya genetik sebeplere bağlı olarak saç problemleri yaşayabilirsiniz. Saçlarınıza gereken değeri verebilmeniz için özel formül ile geliştirilen Procare Serum zaman içinde yıpranan saçlarınızın onarılmasına, dökülen saçlarınızın yerine yenisinin çıkmasına yardımcı olur. Procare saç ve sakal serumu tamamen bitkisel içeriğe sahip olduğu için saçlarınızı besler. Piyasadaki birçok kimyasal ürünü gerisinde bırakan Procare Serum erkeklerin gözdesi olmuş durumdadır. Saç çıkarıcı özelliği ile saç, sakal ve bıyıklarınızın daha gür daha güçlü ve daha sağlıklı çıkmasına yardımcı olur. Saç kıran rahatsızlığı sebebiyle dökülen saçlarınızın yerine sağlıklı saçlar çıkmasını destekleyen bir üründür. Kimyasal ürünlerin saç sağlığınızı bozmasına izin vermeyin. Procare Serum 50 ml’dir. Procare Serum İçeriğinde; Betula alba, Chamomilla recutita, Panicum Miliaceum, Salvia Officinials, Humulus Lupulus, arvense, urtica dioica, Propylene Glycol,Tilia cordate, Penthanol, Niacin, Tilia Cordata, Biotin bulunur.

Procare Serum Kullanımı; Procare serumun şişesini güzelce çalkalayınız. Serum şişesinin üzerindeki siyah çizgiye kadar çekiniz. Saç problemi yaşadığınız bölgeye sürün. Günde 2 kez sabah ve akşam, hafif ıslak saçınıza uygulayınız. Saç derinize iyi bir şekilde nüfuz etmesi için 3 veya 4 dakika süre ile masaj yapınız. Procare Serumu kullandıktan sonra ellerinizi bol su ile yıkayınız.

UYARI: Procare Serum bir ilaç değildir. Saç bakım ürünüdür. Procare Serumu uyguladıktan sonra ellerinizi iyice yıkayınız. Göz ile temasından kaçınınız. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.