Pro Care Serum ile Saç Bakımını Yapabilirsin

Bazen saçlarımızın aşırı döküldüğünü düşünürüz. Fakat her ne kadar aşırı döküldüğünü düşünsek de belki dökülmeler normal olabilir. Sağlıklı bir insan kafasında yaklaşık 100.000 saç kökü bulunmaktadır. Bu kadar saç kökünün olduğunu birçok kişi bilmiyordur ve eminimki bu rakam sizi şaşırtmıştır. Fakat her ne kadar saçlarımız dökülse de yerine tekrar saç çıkarak saç yoğunluğu dengesini sağlamaktadır. Günde 50 ila 100 arasında saç dökülmesinin normal bu rakamın üstünde olmasının ise anormal olduğunu söyleyen uzmanlar evde basit bir yöntem ile saç testi yapabileceğimizi söylediler. Bu test için saçlarınızın en az iki gün yıkanmamış olması gerekmektedir. Testi uygulamak için önce parmaklarınızı saçınızın ön çizgisinden arkaya doğru götürün. Sonra, elinize gelen dökülmüş olan saçları bir kâğıt üstüne koyun. Beş kere bu hareketi tekrarlayın. Toplamda kağıt üzerinde 10’dan az saç teli varsa saç sağlığınızın yerinde olduğunu gösterir. 10-15 arasında saç teli kaybı varsa mevsimsel dökülmeler neden olmuş olabilir. Eğer 15’ten fazla saç teli kaybı yaşanıyor ise saç dökülmesi başlıyor denebilir. Bu nedenle en kısa zamanda doktor kontrolü altında saç tedavisi yaptırabilirsiniz.

Pro Care Serum Nedir?

50 ml. şişede belirli bir karışımdan oluşan pro care içerisinde; Aqua, Betula Alba, Propylene Glycol, Chamomilla Recutita, Panicum Miliaceum, Salvia Officinials, Urtica Dioica, Aquisetum Arvense, Humulus Lupulus, Chinchona, Camelia Sinensis, Tilia Cordata, Penthanol, Niacin, Biotin gibi bazı maddeler içerir.

Pro Care Serum Nasıl Kullanılır ve Yan Etkisi Var mı?

Kullanmadan önce şişeyi karıştırarak, içerisinde bulunan losyonu cam tüp üzerinde belirtilen siyah çizgiye kadar çekiniz. Belirli miktarda çekilen sıvıyı saç derinize özellikle dökülmenin sık olduğu bölgeye masaj yaparak yedirin. Kullanımı oldukça basit ve zahmetsiz olan pro care serum, sabah akşam olmak üzere günde 2 sefer nemli saça 4-5 dakika masaj yaparak kullanılmalıdır. Gün boyu saçınızda kalabilceği gibi, yatmadan yarım saat önce saç diplerinize uygulamanız önerilmektedir. Sadece saçınız üzerinde değil aynı zamanda sakal ve bıyık gibi bölgesel dökülmelerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

*İlaç olmayıp sadece kozmetik bakım ürünü olan pro care serum, tedavi amaçlı kullanılamaz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde ve oda sıcaklığında saklayabilirsiniz. Herhangi bir yan etki ile şimdiye kadar karşılaşmayan pro care serum, bay bayan herkesin problemli bölgelerde kullanabileceği bir üründür.

Pro Care Serum Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Bilecik, Bitlis, Malatya, Bursa, Adana, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Pro care, hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Pro Care Serum sahibi olabilirsiniz.

Pro Care Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Pro Care Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Hollanda, Litvanya, Danimarka, Norveç, İzlanda, Yunanistan ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Pro care, pro care serum, procare, pro care nedir, pro care kullanımı, pro care serum nedir, pro care serum sipariş, kampanya, sipariş, ödeme, kargo, avrupa sipariş, pro care avrupa sipariş, pro care nasıl kullanılır, pro care yan etkisi var mı, pro care nerelerde kullanılır, pro care içeriği, saç dökülmesi, sakal dökülmesi, saç testi, saç dökülme testi nasıl yapılır

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.