PEPPER JEL NEDİR?

Günümüzde çoğu insan, sağlıksız ve düzensiz beslenme sonucu aldığı kilolardan şikayetçidir. Çalışma temposu, okul, günlük koşturmaca derken düzenli yemek alışkanlığımız olmuyor ve kendimize zaman ayırmakta güçlük çektiğimiz için spor veya egzersiz yapamıyoruz. Doğal olarak yediğimiz gıdalar kiloya dönüşüyor.

Hareketsiz bir yaşamda kilolarımızdan kurtulabilmek oldukça zordur. İş ve okul temposu gibi koşturmacalar içindeyken fark etmeden hazır gıda tüketme alışkanlığına sahip olduk. Hazır gıdaların olumsuz getirilerinden bir tanesi de bölgesel yağlanmalardır. Eğer gün içinde spor veya egzersiz yapmaya zaman ayıramıyorsanız Pepper Jel bölgesel yağlarınızdan kurtulmanıza yardımcı olur. Peki Pepper Jel nedir Çoğu insan düzenli beslenmesine ve egzersiz yapmasına rağmen bölgesel yağlanmalarından kurtulamayabilir. Bu gibi problemi olan insanlar için özel olarak üretilen Pepper Jel, bölgesel yağlarınızdan kurtulmanıza yardımcı olabilecek bir jeldir.

pepper-gel-siparis-ver

 

Pepper Jel doğal bir içeriğe sahiptir. İçeriğindeki kafein sayesinde bölgesel yağ yakımını gerçekleştirir. Pepper Jel’in görevi terleme yolu ile fazla kilolarınızdan kurtulmanızı sağlamaktır. Ürün jel formunda olduğu için kullanımı oldukça kolay ve basittir. İçeriğindeki kafein sayesinde sürüldüğü bölgede metabolizmanın hızlanmasına yardımcı oluyor. Pepper Jel inceltmeye yardımcı jel kol, bacak, göbek, karın veya basen bölgenize rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Uygulamak istediğiniz bölgeye dairesel hareketlerle masaj yaparak sürmeniz önerilir. Sıkılaştırmaya yardımcı jel Pepper Jel günde 1 ya da 2 kez kullanılmalıdır. Sabah veya akşam olacak şekilde uygulanmalıdır.  Yeni teknoloji ile birçok klinik testten geçmiş olan yağ yakmaya yardımcı Pepper Jel, biber ve kafeinin birleşiminden oluşan özel bir formül ile üretilmiştir. Bölgesel yağlarınızdan kurtulabilmeniz için yardımcı olarak ulaşmak istediğiniz kiloya ulaşmanıza katkıda bulunur.

UYARI: Slim Lap Pepper Jel bir ila. değildir. Bölgesel yağ yakımına yardımcı jel üründür. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.