PEPPER JEL KULLANICI YORUMLARI NELERDİR?

Sağlıklı bir yaşam sürebilmemiz için normal bir kiloya sahip olmamız oldukça önemlidir. Kilomuz hareket özgürlüğümüzü belirleyen etkenlerdir. Ne kadar sağlıklı ve düzenli beslenirsek o kadar kilo kontrolü sağlamış oluruz. Ve sağlık açısından o kadar kaliteli bir yaşam sürmüş oluruz. Fakat sağlıksız ve düzensiz beslenmek fazla kilo oluşumuna neden olduğu gibi sağlık problemlerini de beraberinde getirebilir. Kalorili besinler tüketmek fazla kilo oluşumuna neden olurken bölgesel yağlanmalara da neden olabilir. Diyet programları ve kilo kontrolü sağlamaya yardımcı o olan gıda takviyeleri dahi yağ yakımına etki etmiyorsa bu gibi durumlarda kullanabileceğiniz Pepper Jel bölgesel yağlarınızdan kurtulmanıza destek olabilir. Pepper Jel içeriğinde bulunan kafein, A, C, K vitaminleri ve Kapsaisin maddesi yağ yakımına yardımcı oluyor. Pepper Jel etkileri nelerdir?

  • Acı biberin içeriğinde bulunan kapsaisin maddesi sayesinde vücut ısısını arttırarak bölgesel yağ yakımının gerçekleşmesine yardımcı oluyor.
  • Sürülen bölgede terlemeye sebep olarak yakılan yağların vücuttan dışarı atılmasına destek oluyor.
  • İçeriğindeki kafein sayesinde metabolizmanın hızlanmasına yardımcı olur.
  • Ödem attırarak vücudunuzun hafiflemesine destek oluyor.
  • Aynı zamanda selülit oluşumunu engellemeyi amaçlıyor.

biber jeli satın al

Pepper Jel kullanımı da oldukça basittir. Jel formunda olduğu için vücudunuza sürerek uyguluyorsunuz. Günde 2 defa uygulanmalıdır. Bölgesel yağların olduğu bölgelere masaj yaparak uygulanmalıdır. 2. Uygulama ilk uygulamadan 40 – 90 dakika sonra yapılmalıdır. Peki Pepper Jel kullanıcı yorumları nelerdir?

“Ben 70 kiloyum kemiklerim ince fakat basen bölgem aşırı kilolu. Pepper Jel kullanıyorum yeni başladım umarım etkili olur.” Nalan Şensöz

“Doğumdan sonra kilolarımdan kurtulamadım. Arkadaşımın tavsiyesi ile Pepper Jel kullandım bel bölgemde incelme etkisi oldu. Tavsiye ederim.” Serap Soykan

“Benim selülit bölgemden rahatsızlık duyuyordum. Pepper Jel internetten araştırdım ve denedim. Kullandıktan sonra memnun kaldım. İnşallah sizde de aynı etkiyi sağlar.” İnci Görgüzel

UYARI: Pepper Jel ilaç değildir. Yağ yakımına yardımcı jeldir. Hamile ve emziren anneler kullanmamalıdır. Göz ile temas edilmemelidir. Uyguladıktan sonra ellerinizi bol su ile yıkayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.