Pelin Öztekin Nasıl Zayıfladı

Bkm Mutfak ekibinde tonton Pelin olarak dikkatleri üzerine çeken Pelin Öztekin verdiği kilolarla konuşulmaya devam ediyor. Pelin Öztekin’in eski halinden eser kalmaması konusunda en iyi yardımcılarından biri olduğunu ifade ettiği Nova Tea Tox çayı, bir çok ünlü tarafından da tercih edilmeye devam ediyor.

Nova teatox çayı bitkisel içeriğe sahip olan ve içeriğinde ; Nane yaprağı, çemen otu, meyan kökü, dulavrat otu, sinemaki çayı, alıç yaprağı, kedi otu kökü, karnıyarık otu bunların dışında oolong çayı, mate çayı, zencefil, rezene, karahindiba çayı, limon, gotu kola, ısırgan otu ve kafein bulunduran sağlık açısından zararı olmayan bir çaydır. Nova Tea Çayı kilo kontrol sürecinde en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Pelin Öztekin’in yanından ayırmadığı ve ameliyat sonrası ara vermeksizin kilo vermesini sağlayan bu çay ile her  geçen gün ideal kilosuna daha da yaklaşıyor.

Nova Tea Tox çayı kullanım açısından da oldukça kolaydır. Gece ve gündüz olmak üzere iki farklı çay bulundurur ve 28 günlük bir süreç için üretilmiştir. Sabah çayını uyandıktan sonra kahvaltıdan 30 dakika önce 1 adet süren poşet çayı 1 bardak sıcak su ile 4-5 dakika demlemeniz yeterli olacaktır. Akşam çayını ise akşam yemeği öncesi 1 bardak sıcak su ile demlemelisiniz.

Nova Tea tox Kullananlar Memnun Kalıyor

Nova Tea Tox kullananlar memnuniyet dönüşleri yapmaya devam ediyor. Pelin Öztekin ile beraber dikkatleri daha da üzerine çeken çay sayesinde bir çok kullanıcı kilo vermeye devam ediyor. Düzenli kullanımla birlikte aylık ortalama 4-6 kilo arası kilo kaybı sağlayan bu ürün ile ideal kilosuna ulaşanlar Nova Tea Tox yorumları yaparak ürünü merak edenlere ön ayak oluyor. Pelin Öztekin gibi ideal kilonuza ulaşmak için Nova Tea Tox deneyebilirsiniz.