ORJİN KREMİ NEDİR?

Çalışma koşullarınız ve çalışma şartlarınız gün içerisinde kendinizi yorgun hissetmenize neden olabilir. Genellikle vücut ağrıları yaş ilerledikçe ortaya çıkabilir. Fakat bazı ağrılar yorgunlukla kıyaslanmamalıdır. Çünkü yorgunluk dinlendikten bir müddet sonra geçebilir ama vücut ağrıları zaman ilerledikçe kalıcı hale gelebilir.

Vücut ağrılarının sebebi fiziken veya psikilojik nedenlerden kaynaklanabilir. Kalıcı hale gelen vücut ağrıları günlük yaşantımızı fazlasıyla etkiler. Geçirmiş olduğumuz kazalar, çeşitli hastalıklar kilo problemleri, spor aktivitelerinde yapılan ters hareketler gibi sebeplerden eklem ağrıları meydana gelebilir. Bu ağrılar kas ve kemiklerimizi etkilediği için hareket özgürlüğümüzü kısıtlar. Uzun vadede geçmeyen vücut ağrıları kalıcı hale gelebilir. Orjin kremi bu tür ağrıların çaresi olmayı amaçlayarak üretilmiştir. Orjin kremi nedir? Orjin kremi çeşitli sebeplerden meydana gelen vücut ağrılarında kullanabileceğiniz vücut masaj kremidir. Orjin masaj kremi; kol, bel, ense, boyun, diz, bacak ve ayak gbi uzuvlara masaj yapılarak uygulanabilir. Orjin kremin formülü ,ambalajı ve görünümü yenileniştir. Orjin krem daha zinde daha dinç ve daha sağlıklı olmanızı amaçlar. Ağrı kremi Orjin Krem düzenli kullanım gerçekleştirilirse beklenilen sonuca ulaşmanızı vaadediyor. Orjin masaj kremi spor ve egzersizler eşliğine kullanılırsa daha etkili sonuç verebilir.

Ağrı kesici Orjin masaj kremi içeriğinde; emülgatör, susam yağı, kekik yağı, nane yaprağı, keklik üzüm yağı bulunur. Bitkisel özlerden oluşan içeriği sayesinde uygulandığı bölgeyi rahatlatır.

Ağrı kesici Orjin Krem Kullanımı; Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez kullanılır. Uygulamak istediğiniz ağrılı bölgeye masaj yaparak sürünüz.

UYARI: Orjin krem ağrı kesini masaj kremi bir ilaç değildir. Vücut ağrılarını kesmeye yardımcı bir masaj kremidir. Haricen  kullanılır. Vücudunuzdaki açık yaralar üzerine kullanmayınız. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.