NOVA TEATOX KULLANICI YORUMLARI NELERDİR?

Fazla kalorili besinler tüketmek vücutta yağa dönüşebilir. Ve fazla kilolarınız sizi rahatsız edebilir. Şişkinliğinizin gitmemesi, göbek ve basen bölgesindeki fazla kilolarınızdan kurtulmak istiyor olabilirsiniz. Fakat yoğun tempodan dolayı kendinize zaman ayıramıyorsanız kilo kontrolüm sürecinizde en büyük destekçiniz Nova Teatox olabilir.

Form çayı olan Nova Teatox kutusundan 48 adet form çay çıkmaktadır. 28 günlük kullanımlık olan Nova Teatox düzenli kullanım gerektirmektedir. Önerildiği gibi kullanıldığı taktirde olumlu sonuç vermeyi amaçlar. Birçok ünlü ismin de tercihi olan form çayı Nova Teatox tamamen doğal içeriğe sahiptir. Bitkisel özlerden elde edilen Nova Teatox kullanımı oldukça kolaydır. Sabah ve akşam tüketilecek Nova Teatoks’un içerikleri ayrı ayrıdır. Sabah Nova Teatox 1 defa, akşam Nova Teatox ise 2 defa tüketilmelidir. 1 fincan sıcak suya 1 adet Nova Teatox form çayı atılarak 4 5 dakika kadar demlenmelidir.

Nova Teatox içeriğinde bitkisel özler bulunmaktadır. Sabah Nova Teatox; Oolong, ısırgan otu, mate, zencefil, limon, rezene, karahindiba, gotu kola, kafein bulunmaktadır. Akşam Nova Teatox form çayında ise; karnıyarık otu, nane, çemen otu, alıç yaprağı, sinameki, kedi otu kökü, dul avrat otu, bulunmaktadır. Son zamanlarda fazla tercih edilen Nova Teatox kullanıcı yorumları nelerdir?

“Ben bu ürünü sosyal medyada ünlü bir sanatçının kullandığını görmüştüm ondan sonra bende aldım kullanmaya başladım. Düzenli bir şekilde kullanıyorum 15 gün oldu şişkinliğim gitti.” Beyza Sargın

“Benim çalışma saatlerim biraz yoğun o yüzden spor yapamıyorum.  Arkadaşım Nova Teatox kullanmış bana da önerdi yeni başladım ama aynı zamanda da beslenmeme dikkat ediyorum.” Sibel Canöz

“Bende sosyal medyada görmüştüm baya kullanıcısı var ürünün.  Bende almayı düşünüyorum umarım etkisini görürüm. 80 kiloyum.”  Ayşen Karagöz

UYARI: Nova Teatox bir ilaç değildir. Kilo kontrolüne yardımcı gıda takviyesidir. Yan etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. İçeriğine alerjiniz varsa kullanmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.