28 Day Nova Teatox Nedir? İçeriği, Kullananlar ve Yorumlar

Doğum sonrası alınan fazla ve bölgesel kiloların hiçbir bayanı mutlu etmediğini biliyoruz. Özellikle emzirdikleri için annelerin diyet yapamadıklarını yada bebekten ötürü vakit bulamadıkları için spor yapamadıklarını da sıkça duyuyoruz. Fakat bazı doğal bitkiler vardır ki hem yağ yakmanızı sağlar, hem de sağlık açısından oldukça faydalıdır. Emziren anneler için önerilen bu bitkileri verilen dozda tüketebilir ve fazlalıklardan kurtulabilirsiniz. Ayrıca evde uygulayabileceğiniz günde en az 20 dakikalık bazı basit egzersizler ile bölgesel yağlanmadan kurtulmanız mümkün.

Nova Tea Tox Detox Çayı Nedir?

Nova Tea Tox Detox çayı tüketimi oldukça basit ve pratik hazırlaması ile günlük hayatınızın bir parçası olacaktır. Set halinde gönderilen bu ürün gece ve gündüz olmak üzere iki farklı çaydan oluşmaktadır. İçeriği tamamen doğal bitkilerden oluşturulan bu çaylar 28 adet gündüz çayı ve 14 adet gece çayı olmak üzere, gündüz çayını her sabah gece çayını ise 2 günde 1 geceleri tüketmeniz gerekmektedir.

Nova TeaTox Detox Çayı İçerisindeki Bitkiler Doğal Mı?

Sabah TeaTox Detox Çayı;  rezene, limon, karahindiba çayı, oolong çayı, zencefil, mate çayı, gotu kola, kafein ve ısırgan otu gibi farklı bitkilerinin karışımından oluşmaktadır.

Akşam TeaTox Detox Çayı; çemen otu, meyan kökü, sinameki çayı, dulavrat otu, alıç yaprağı, kedi otu kökü, karnıyarık otu, nane yaprağı gibi birçok bitki karışımından oluşmaktadır.

Nova Teatox Detox Çayı Kimler Kullanabilir?

Nova TeaTox Detox Çayını, bay bayan herkesin rahatlıkla kullanabileceği şekilde hazırlanmış olup sadece kronik hastalığı olanların tüketmemesi önerilmiştir. Ayrıca emziren bayanların kullanmalarında hiçbir sakınca görülmemiştir.

Nova TeaTox Detox Çayı Nasıl Hazırlanır?

Pratik hazırlanılması düşülerek ambalajlanmış olan Nova Tea Tox Detox Çayı’ndan 1 adet 1 kupa kaynamış suyun içerisine atarak 4-5 dakika kadar demlenmesini bekleyin. Demlenen sabah çayını her sabah kahvaltıdan 1 saat önce, gece çayını ise 2 günde 1 gece yatmadan yarım saat önce tüketmelisiniz.

Nova TeaTox Detox Çayını Nereden Bulurum?

Nova Tea Tox Detox çaylarına en uygun ve hesaplı kampanyaları ile birlikte Ankara, Edirne, Şanlıurfa, Samsun, İstanbul, Kahramanmaraş ve birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi edinmek istiyorsanız hemen sitemiz üzerinden sipariş vererek bizlere ulaşabilirsiniz.

Nova TeaTox Detox Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Nova Tea Tox Detox  Avrupada nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Lüksemburg, Almanya, Avusturya, Belçika, Fransa, İşviçre ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olursunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Nova teatox, novateatox detox, nova teatox detox çayı, nova teatox detoks çayı, kimler kullanabilir, nova teatox kimler kullanabilir, nova teatox içeriği, nova teatox hazırlanışı, teatox, nova teatox sipariş, nova teatox içerisindeki bitkiler, kampanya, nova teatox hakkında, siparis nova teatox nedir, teatox nedir

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.