Nova Tea Tox Detoks Çayları Ne İşe Yarar? Kullanımı ve İçeriği

nova-teatox-detoks-cayi

Nova teatox çayı bitkisel içeriğe sahip olan ve içeriğinde ; Nane yaprağı, çemen otu, meyan kökü, dulavrat otu, sinemaki çayı, alıç yaprağı, kedi otu kökü, karnıyarık otu bunların dışında oolong çayı, mate çayı, zencefil, rezene, karahindiba çayı, limon, gotu kola, ısırgan otu ve kafein bulunduran sağlık açısından zararı olmayan bir çaydır. Nova Tea Çayı kilo kontrol sürecinde en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Pelin Öztekin’in yanından ayırmadığı ve ameliyat sonrası ara vermeksizin kilo vermesini sağlayan bu çay ile her  geçen gün ideal kilosuna daha da yaklaşıyor.

Nova Tea Tox çayı kullanım açısından da oldukça kolaydır. Gece ve gündüz olmak üzere iki farklı çay bulundurur ve 28 günlük bir süreç için üretilmiştir. Sabah çayını uyandıktan sonra kahvaltıdan 30 dakika önce 1 adet süren poşet çayı 1 bardak sıcak su ile 4-5 dakika demlemeniz yeterli olacaktır. Akşam çayını ise akşam yemeği öncesi 1 bardak sıcak su ile demlemelisiniz.

Nova Tea tox Kullananlar Memnun Kalıyor

Nova Tea Tox kullananlar memnuniyet dönüşleri yapmaya devam ediyor. Pekçok ünlü ile beraber dikkatleri daha da üzerine çeken çay sayesinde bir çok kullanıcı kilo vermeye devam ediyor. Düzenli kullanımla birlikte aylık ortalama 4-6 kilo arası kilo kaybı sağlayan bu ürün ile ideal kilosuna ulaşanlar Nova Tea Tox yorumları yaparak ürünü merak edenlere ön ayak oluyor.