MEGAMAX NEDİR?

Fazla kilo problemi yaşayan insanlar olduğu gibi kilo alamama problemi yaşayan insanlarda oldukça fazladır. Bu gayet normaldir. Bazen genetik yapıdan bazen de geçirilen bir hastalıktan veya sinir ,stres, üzüntü gibi nedenlerden kilo alamayabiliriz.

Bazı insanlar kilo almak için fazlasıyla yemek yeseler de kilo alamayabilirler. Bu gibi durumlarda kilo almaya yardımcı gıda takviyeleri tüketebilirler. Son zamanlarda adı sıkça duyulan Megamax nedir? Çeşitli sebeplerden zayıf kalan insanların tüketebileceği bir gıda takviyesidir. Tamamiyle bitkisel ve doğal içeriğe sahip Megamax zayıflıktan şikayet etmemeniz için istediğiniz kiloya ulaşmanızı destekleyen bir üründür.  Megamax gıda takviyesini kullanırken aynı zamanda da beslenmenize dikkat etmeniz gerekiyor. Sağlıklı gıdalar tüketecek sabit bit yemek yeme programına uymalısınız. Bu süreçte ek olarak kullanacağınız gıda takviyesi Megamax düzenli kullanım sonunda olumlu sonuç vermeyi destekler.

Megamax Kilo almaya yardımcı gıda takviyesinin içeriğinde; keçiboynuzu tozu, sebze ve meyve ekstratı, kınakına, mız ekstratı, tarçın tozu, pudra şekeri, Hindistan cevizi tozu, propolis, polen, kakao ve kudret narı meyvesi bulunmaktadır. Megamax içeriğinde bulunan özler kalori yükseltici etkiye sahip olduğu için, yemek yiyerek tamamlayamadığınız kalori ihtiyacınızı tamamlamaya destek oluyor. İstenilen kiloya ulaşabilmeniz için belirli bir kalori almanız gerekmektedir. Her insanın bünyesine göre farklılık gösterse de yediklerinizin vücudunuzda kiloya dönüşmesine yardımcı oluyor.

Megamax Kilo almaya yardımcı kullanımı da oldukça kolaydır. Toz şeklinde olan Megamax, günde 2 defa yemeklerden önce 1 bardak su ya da süte 1 tatlı kaşığı karıştırarak tüketebilirsiniz. Olumlu sonuç alabilmek istiyorsanız düzenli kullanım göstermeniz gerekmektedir.

UYARI: Megamax bir ilaç değildir. İstediğiniz kiloya ulaşabilmeniz için yardımcı olan gıda takviyesidir. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.Hamile ve emziren bayanların kullanması önerilmez. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.