MEGAMAX NASIL KULLANILIR?

Kilo almakta zorlanan kişiler gerek fiziken gerekse bedenen bundan etkilenirler. Çünkü kilo alamayan insanlar görünüşlerinden rahatsızlık duyarlar ve kendilerine olan güvenlerinde eksiklik yaşarlar.  Ne kadar yerseniz yiyin kilo alamıyorsanız Megamax yediklerinizin kalorisini size kilo olarak geri getirecektir. Megamax doğal kilo aldırıcı gıda takviyesidir. Aşırı kilolu olmak istemeyen insanlar gibi aşırı zayıf olmak istemeyen insanlarda vardır.  Megamax sağlıklı bir şekilde kilo almanıza yardımcı olur.

Kilo alırken dikkat etmeniz gereken unsurlardan bir tanesi de düzenli ve sağlıklı beslenmeyi ihmal etmemenizdir. Kilo alabilmek için sağlıksız yiyecekler  yemek sakıncalıdır. Yediklerinize dikkat ederken aynı zamanda spor ve egzersiz yapmaya özen göstermelisiniz. Kilo alırken aynı zamanda fit görünmek istiyorsanız en sağlıklısı böyle bir yol izlemektir. Megamax kilo aldırıcı iştahınızı açar ve kilo almanızın kolaylaşmasına yardımcı olur. Doğal kilo aldırıcı Megamax tamamen bitkisel formülü sayesinde almanız gereken vitamin ve mineralleri almanızı sağlar.

Megamax İçeriği; sebze ve meyve ekstresi, keçiboynuzu tozu, kına, muz ekstresi,  pudra şekeri, tarçın tozu, Hindistan cevizi tozu, propolis, polen, kakao, kudret narı  meyvesi bulunur.

Kilo aldırıcı Megamax nasıl kullanır? 240 gramdır olan Megamax toz formundadır. Kullanımı oldukça pratiktir. Günde 10 gramlık ölçeği ile 24 günlük kullanım sağlar. Sabah ve akşam kullanılır. 1 bardak süt ile, eğer süt ile tüketmek istemezseniz meyve suyu ve benzer içeceklerle hazırlayabilirsiniz.  Düzenli beslenme ve yapacağınız egzersiz ya da spora takviye olarak kullanabilirsiniz. Ürünü kullanırken istikrarlı olmanız önemlidir. Böylece kısa sürede etkisini göstermeyi amaçlayan bir üründür.

UYARI: Emziren anne ve hamilelerin kullanması uygun değildir. İçeriğindeki özlere alejiniz varsa kullanmadan önce hekiminize başvurunuz. Kuru ve serin bir yerde muhafaza ediniz.Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.