Macuni Mahrem Nedir? Nasıl kullanılır? Fiyatı ne kadar? Kullanıcı yorumları, içindekiler, yan etkileri ve şikayetler

Macuni Mahrem

Macuni Mahrem

Macuni Mahrem

MACUN-İ MAHREM İLE MUTLU GECELER!

İşte size Osmanlı’dan günümüze uzanan, cihana nam salan sultanların sırrı bir kuvvet macunu: Macun-i Mahrem… Dünyanın dört bir yanında yüzlerce kadının doldurduğu haremlerin duvarlarını çınlatan, her bir cariyeyi birbiri ile yarıştıran mucizevi bir isir: Macuni Mahrem kuvvet macunu.

Yüzyıllar öncesinde, henüz tıp ve ilaç sanayi böylesine gelişmemişken; bütün hastalıklar bitkilerle tedavi edilmeye çalışırken ortaya çıkan bu macun, nice hükümdarların sofralarından günümüze kadar ulaşmıştır. İçerisinde tamamen bitkisel özlerin ve vitaminlerin yer aldığı bu macun size de mutlu gecelerin kapılarını açmaya yardımcı olacaktır…

Macuni Mahrem İçinde Bulunanlar Nelerdir ?

Maca Root,Ginseng,Kobra Yağı Ürün kutusu üzerinde detayı, imalat tarihi, izin numarası, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi ve içerisindekilerin listesi kutuları üzerinde ayrı ayrı detaylı bir şekilde yer almaktadır. Kullanıma başlamadan önce kutuların üzerilerini detaylı bir şekilde okumanızı öneririz.

Macun-i Mahrem den (sadece beyler) günde 2 (iki) kez aç ya da tok farketmeksizin 1 tatlı kaşığı kadar yenilmelidir. Üzerine bir bardak ılık su içmeyi ihmal etmeyiniz. Önerilen miktarı aşmayınız.

Macuni Mahrem Yan Etkileri Nelerdir ?

Macuni Mahrem Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Macuni Mahrem Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.

Macuni Mahrem Kullananlar Yorumları

Macuni Mahrem ürününü kullananlar, yani tüketicilerin kullanıcı yorumları sayesinde ürün hakkında geniş bilgiler edilebilirsiniz. Siz de Macuni Mahrem hakkında fazlakilouzmani.net sitesindeki bu makaleye yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilir, diğer müşterilere tavsiyelerde bulunabilirsiniz.