MAÇA TOZU NEDİR?

Birçok insan yoğun iş temposundan yorgun ve bitkin düşer. Durum böyle olunca bedensel yorgunluk hem günlük yaşama olumsuz etki edebilir hem de karşı cinsle ilişkiye olumsuz etki edebilir. Bu gibi problemlerle karşılaşmamanız için Maça tozu size destek oluyor.

Maça tozu, asıl adı Lepidium Meyenii olan ve Peru And dağlarında yetişen bir bitkidir. Şekli beyaz turpa benzeyen Maça, vitamin ve mineral bakımından zengin bir bitkidir. Maça Tozu Nedir? Maça’dan üretile tozun cinsel güç arttırmaya ve enerji vermeye yardımcı olabilir. Maça tozunun bir diğer etkileri de menepozun etkilerinin en aza indirilmesine yardımcı olması, cilt güzelliğine ve saç dökülmelerine karşı yardımcı olabilecek bir üründür. Son zamanlarda oldukça popüler olan Maça Tozu birçok insan tarafından kullanılmaktadır.  Maça tozunun özellikleri arasında; hormon dengesini düzenlemeye, stres azaltmaya, libido arttırmaya, kas gelişimini arttırmaya, zihin açmaya, dolaşım sisteminin çalışması, kemikleri kuvvetlendirmeye yardımcı oluşu gibi etkileri vardır. Maça Tozu içeriğinde; Peru ginsengi olarak bilinen ve And dağlarına özel yetişen Meyeni bitkisiniz toz haline getirilmesiyle elde edilmiştir.

Maça Tozu Nasıl Kullanılır?

Maça tozunun farklı kullanımları vardır. Enerji vermek için ve cinsel güç arttırmaya etki edebilmesi için kullanılacaksa 1 yemek kaşığı Maça tozu bal ile karıştırılarak yenilebilir. Cilt güzelliği ve saç dökülmesine karşı kullanılacak ise, Maça Tozu düzenli kullanımı önerilir. Maça tozunu değişik şekillerde tüketebilirsiniz. Maça tozunu baharat gibi düşünerek yemeklerinizde, meyve salatalarında, yoğurt ve smoothie tüketiminde rahatlıkla tüketebilirsiniz.

UYARI: Maça Tozu bir ilaç değildir. Hiçbir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Enerji vermeye ve cinsel güç arttırmaya yardımcı olan besin takviyesidir. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.