Lusi Form Nedir? Ne İşe Yarar?

Gerçek şu ki, bugün yaşadığımız dünyada, insanlar her zamankinden daha yoğun. Tek bir günde, işimizi halletmek ve halletmek istediğimiz her şeyi elde etmek için yeterli saatimiz var gibi görünmüyor. Alacağımız daha yoğun çalışma için sağlığımızı feda etmeye hazırız. Sadece bir seçeneğimiz olmadığını hissediyorum.

Ancak, gerçekten kilo vermek ve daha iyi bir şekle girmek isteyenler, birkaç basit fedakarlık yapmaya hazır olmanızın mümkün olduğunu bilmeli ve anlamalıdır.

Rutin bir kaç katı yaşam tarzı değişikliğini rutinlerine uygulamak için hazırlanırsa herkesin sağlıklı ve sağlıklı olabileceğine inanıyorum. Bununla birlikte, bunun kolay olmayacağını ve işi yapmanı gerektireceğini de bilmelisiniz.  Zayıflamak için çalışmalara devam ediyor ancak yeni bir çözüm önerisi arıyorsanız işte size yeni tavsiyemiz lusi form zayıflama hapı ürünüdür.

Lusi Form İçerik

Lusi Form İçerisinde bulunan bitkiler şu şekildedir;

Mısır püskülü, böbreklere faydalıdır. İdrar söktürücüdür. Fazla suyun vücuttan atılmasına yardımcı olur.

Funda yaprağı, böbrekleri çalıştırarak idrar söktürmeye yardımcıdır.

Kiraz sapı, Vücuttaki yağın yakımını sağlayabilir. Böbreklere iyi gelir.

Yulaf, iştahı bastırmak için kullanılır ve vücutta işlenmesi ve sindirilmesi daha uzun sürebilir. Yani daha fazla tok kalabilirsiniz.

Lusi Form Kullanım Şekli

Günde 3 defa sabah, öğlen, akşam yemeklerinden 15 dakika önce bol su ile bir tablet kullanılır.

 

Lusi Form Muhafaza Şartları & Uyarılar

Lusi Form’un bilinen herhangi bir yan etkisi yoktur.

Kilo kontrolü sağlamaya yardımcı olan bir zayıflama hapıdır.

Önerilen kullanımı dozunu aşmayınız.

İçeriğinde yer alan bitkisel özlere alerjiniz yoksa kullanabilirsiniz, herhangi beklenmeyen bir durumda doktorunuza başvurunuz.

Hamile ya da emzirme döneminde değilseniz,

18 yaşından büyükseniz ve kronik rahatsızlığınız yoksa kullanılabilir.

Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Lusi Form ilaç değildir. TAKVİYE EDİCİ GIDADIR!

Bu makalede yazılan yazılar sadece bilgi amaçlı yazılmıştır.

BİZE BU KELİMELERDEN ULAŞTINIZ:  Lusi Form nedir, Lusi Form ekşi, Lusi Form kullananlar, Lusi Form sipariş, Lusi Form detox hapı, Lusi Form çayı yan etkileri, Lusi Form son kullanma tarihi, Lusi Form ayda kaç kilo verdirir, Lusi Form fiyatı, Lusi Form, Lusi Form, Lusi Form aç karnına mı, Lusi Form Ankara, Lusi Form aktarlarda bulunur mu, Lusi Form al, Lusi Form bitki çayı, Lusi Form blog

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz KurumuGeleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.