Lipo Magnet İçeriği

Metabolizma nasıl hızlandırılır sorusunun cevaplamadan önce daha temel bir soru ile başlayalım isterseniz, metabolizma nedir? Basitçe söylersek sizi hayatta tutan yedi gün 24 saat vücudunuzda faaliyet gösteren bütün kimyasal reaksiyonların ortak adıdır. Metabolizmanızı kalori koruyan bir bodguard gibi düşünebilirsiniz. Yağları gece kulübünden kovan bir numaralı adamınızdır.

Sizlerde farkında olsanız da olmasanız da vücuduzda yağlar ile arasında sürekli olarak bir savaş vardır. Bu savaşta hangi tarafta yer alacağınız çok bellidir. Kaslarınız enerji sağlamak için yağlarınzı yakar.

lipo

Bu yüzden de hımbıllıktan kurtulmak ve sıkı bir vücuda kavuşmak için da kas yapmanız ve kaslarınızı da korumanız gerekebilir. Çünkü kaslar metabolizmayı hızlandırma konusunda da ustadır. Gece gündüz kalori yapmanız sağlar. Aynı zamanda testestoren seviyenizi yükseltir, yaşlanmayı önler, libidonuzu arttırır.

Lipo magnet nedir?

Lipo magnet suda kolay bir şekilde eriyen efervesan bir tablettir. Son zamanlarda pek çok kişinin de tercihleri arasında yerini almaktadır.

Lipo Magnet İçeriği; Lipomagnet komplex, c vitamini ve chitosan bulunmaktadır.

Lipo Magnet Nasıl Kullanılır?

Bir kutu lipo magnet içinde 20 tane efervesan tabletten oluşmaktadır.Bir tablet bir bardak su içerisine atılarak tamamen çözünmesi beklenildikten sonra tüketilmesi tavsiye edilir. Bir kutu lipo magnet 10 günlük kullanım için uygundur. Sabah ve akşam tok olmak üzere günde 2 tablet tüketilebilir. Lipo magnet, bay ve bayan kullanımına uygundur.

lipo-magnet-icerigiiii

Lipo Magnet Kimler Kullanamaz?

Herhangi bir yan etkiye rastlanmamaktadır. Böyle bir durumda kullanımı kesilmelidir. Bir doktora danışarak kullanımını sağlayabilirsiniz. Hastalığı ve rahatsızlığı tedavi amaçlı kullanılmaz. İlaç değildir. Hamile ve emziren bayanlar ile 15 yaşından küçükler kullanamaz. Kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullanılmalıdır.

lipo-magnet-1

Bize bu kelimelerden ulaştınız; lipo magnet, lipomagnet, lipo magnet 10 days, lipo magnet nedir, lipo magnet nasıl kullanılır, lipo magnet içeriği, lipo magnet kullanıcı yorumları, lipo magnet kullananlar, lipo magnet sipariş ver, lipo magnet nasıl sipariş verebilirim, lipo magnet sipariş, lipo magnet kimler kullanabilir, lipo magnet kimler kullanamaz, lipo magnet ankara, lipo magnet istanbul, lipo magnet izmir, lipo magnet bursa, lipo magnet konya, lipo magnet almanya, lipo magnet amerika, lipo magnet hollanda.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.