Lift Max Nedir? Nasıl Kullanılır? Nerede Satılır?

Lift Max Nedir?

Lift Max, mikro yapılı bir krem üründür. İçeriğinde bulunan polimerler ile cildinizde oluşan kırışıkları gidererek kusursuz bir görünüme ulaşmanızı sağlar.


Yaşlanma, genetiksel nedenler , stres ve çevresel koşullardan kaynaklı kırışıklıklarınız oluşmaktadır.Lift Max içeriğinde bulunan liftonin sayesinde cildinizde botox etkisi yaratarak kırışıklıklarınıza karşı savaş açar. Uygulandığı bölge de gözle görünür değişimleri siz de fark edeceksiniz.

Gençleşmek ve kırışıklıklardan kurtulmak istiyorsanız Lift Max‘ı deneyin. İlerleyen yaşın etkisiyle esnekliğini yitiren cilt hücrelerini uyararak canlandıran Lift Max polimerli yapısı sizi 20 yaş kadar gençleştirecek. Göz çevrenizde , boyun ve kol bölgenizde, alnınızda oluşan kırışıklık ve sarkmalardan korkmayın. Lift Max ile gençleşmenin ritmini yakalayın..

liftmax-siparis

Lift Max Nasıl Kullanılır?

Lift Max, alın bölgesinde kaşlar üzerine masaj yaparak uygulanmalıdır. Göz çevrenizde bulunan kaz ayaklarınız dairesel hareketlerle masaj yaprak teninize işlemesini sağlayın. Boyun ve gerdan bölgesinde kreminizi aşağıdan yukarı olacak şekilde yumuşak hareketlerle kaslarınızı uyararak uygulayın. Krem uygulama işlemi sonrasında parmaklarınızla yüzünüze minik dokunuşlar yaparak 3-5 dakika masaj uygulayın.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız

lift max kullanan yorumları, lift max kırışık giderici serum, lift max eczane, lifting serum ne işe
yarar, lift max kadınlar kulübü