Lifetabs Cleanse Nedir?

Lifetabs Cleanse Nedir?

Lifetabs Cleanse, doğal içeriği sayesince vücudunuzda dolaşan zehirli etkilere sahip atıkların uzaklaştırılmasını sağlar. Bu sayede vücudunuzda atıkların etkisiyle  oluşan olumsuz durumları vücudunuzdan uzaklaştırmış olursunuz.

Solunum yolları ve  akciğerlerinizde oluşan sorunların  en önemli nedenlerinden biri sigaradır. Sigara ve tütün mamulleri solunum yollarına zarar vererek sağlıksız nefes almanızı dolayısıyla az oksijen tüketmenize neden olarak vücudunuza zarar verecektir. Özellikle sigara ve nargile içerisinde yer alan ağır metaller akciğerlerinize, bronşlarınıza aynı zamanda zehir engelleme durumlarında müdahale eden karaciğerinize zarar vermektedir. Bu durumda  zarar gören bu iki değerli mekanizmaya bağlı olarak gerçekleşen işlemlerinizde aksama olacaktır.

Akciğeri tam potansiyel ile çalışmayan bireylerde zor nefes alıp verme, kanın tam anlamıyla temizlenememesi , nefes darlığı gibi durumlar görülmektedir. Bu durumların nedeni olan tütün ve tütün mamullerinin etkisinden kurtulmak için Lifetabs Cleanse kullanabilirsiniz. Doğal bitki içerikli formülü sayesinde vücudunuzda oluşan olumsuz etkileri uzaklaştırmak amacıyla kullanılmaktadır. Suda çözülen efervesan tablet şeklinde üretilmiş olan Lifetabs Cleanse ile akciğerlerinizde oluşan tıkanıkların giderilmesine katkı sağlamaya çalışılır. Akciğer bronşlarına az nefes girişini  düzenltmesi için tüm solunum sistemine etki eden sağlıklı formülü ile daha rahat nefes alacak ve kanınızın daha temiz olmasını sağlayacaksınız.

 

Lifetabs Cleanse Efervesan Tablet Nasıl Kullanılır?

Lifetabs Cleanse, efervesan tablet şeklinde üretilmiştir. İçeriğinde 10 adet efervesan tabletten oluşan Lifetabs Cleanse bulunmaktadır.  1 bardak su içerisinde 1 adet Lifetabs Cleanse efervesan tableti eriterek kullanabilirsiniz.Düzenli kullanımlarla birlikte akciğerlerinizin nefes almasını  sağlayan Lifetabs efervesan tabletin  önerilen kullanım suresi 1-3 ay arasında değişim göstermektedir. Kullanamadan önce ürün kutusu üzerindeki kullanım talimatını okumanız önerilmektedir.

Lifetabs Cleanse İçindekiler

Lifetabs Cleanse efervesan tablet içerik olarak %100 doğal üründür. İçeriğinde yer alan bitkisel özler ise ; okaliptus, ısırgan otu, defne ekstraktı,pelin otu, zencefil ekstraktı, kapari özü şeklindedir. Bu bitkilerin ilaç sanayinde oldukça fazla kullanımı vardır. Avusturalya açıklarından gelen okaliptusun etkileri ile akciğerlerin daha ferah nefes almasını sağlarken, zencefil ile karaciğerinizi destekleyerek arınması konusunda yardımcı olacaksınız.

 

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.