Lavina Love’u Nerden Bulurum ?

lavina love afrodize etki yaratmayı amaçlamış bir kokudr çünkü bu koku meslesi tarihi eskiye dayanan bir konudur afrodize yaratmak için iki tane çeşit vardır bunlar kadınlar için olanı ve erkekler için olanı vardır.
r1

ve ürünümüz lavina love’un iki çeşidide vardır lavina love’un ister erkek için ister bayan için olanını sipariş edebilirsiniz çünkü lavina love güvenirliği ve hizmet hızıylada dikkatleri üzerine çekiyor. Sizde lavina love halk arasındaki adıyla aşk parfümü adlı ürünümüz lavina love’u deneyerek karşı cinse karşı bir adım öne geçebilirsiniz lavina love afrodize amaçlı üretilmiş bir kokudur sizde lavina love’u deneyin son zamanların sık tercih edilen ürünlerinden lavina love sizi bir adım öne geçirebilir.

duzenlendi-1

hayatınız boyunca dış görünüşünüze ve bazı şeylere dikkat etmiş olabilirsiniz ancak her zaman duyduğumuz gibi kokunuzda dış görünüşünüz kadar önemlidir sizde lavina love’u deneyin çünkü lavina love güvenirliği ve kalıcı kokusuyla kadınlar erkeklerden , erkeklerde kadınlardan muhteşem yorumlar albilirsiniz ve bunun yanı sıra çevrenizdende iyi yorumlar alabilirsiniz çünkü lavina love güzel koku size hayatınızında güzel kokmanın önemini sık sık hatırlatacak çünkü kokunuzda dış görünüşünüz kadar önemlidir.

lavinalovee

sizde güzel kokmayı deneyin güzel kokan insanların diğer insanlarla bilinç altı gereği daha iyi ilişkiler kurduğu ortaya konulmuştur. sizde güzel kokarak çevrenize olumlu mesajlar verebilirsiniz. eğer sizde karşı cinse karşı bir adım öne geçmek istiyorsanz ürünümüz lavina love parfümü deneyin.

LAVİNA LOVE NASIL KULLANILMALI ?

Lavina Aşk Parfümü`nü Boynunuza, kulak arkasına, ense bölgesine,
dirsekle bilek arasına veya vücudunuzun herhangi bir bölümüne uygulayabilirsiniz.
Her hangi bir zamanda, gündelik yaşamda,
Okulda veya sosyal aktivitelerde kullanmanızı öneririz.
Gün boyu kalıcı etkiye sahip çok hoş kokusu vardır.
Yanıcıdır. 50 C’nin üzerindeki ısıdan ve güneş ışığından koruyunuz.
Kullanım esnasında şişeyi dik tutarak püskürtünüz.
Göz teması halinde bol su ile yıkayınız.
Çocuklarınızın ulaşamayacağı yerlere saklayınız.

Avrupa Sipariş ; Fransa , Lihtenştayn , Polonya vb.  Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orijinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Türkiye Sipariş ; Kars , Artvin , Iğdır gibi tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT, Havale

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.