Lavina Aşk Parfümü

İnsanlar güzel  giyinebilir, güzel konuşabilir fakat bir insanın tamamlayan en önemli unsur onun  kokusudur.  Karşı cinste dikkat edeceğiniz unsurlar arasında ilk sırada gelir. Koku önemlidir. Çünkü insanın kokusu onun bir nevi karakterinin yansımasıdır. Özellikle kadınlar kendilerini etkileyen çekici erkeklerden hoşlanırlar.  Her ne kadar ruh güzelliği önemli olsa da kadınlarda dış güzellik erkeklerde ise karizma etkileyici faktörler arasındadır. İnsanların kullandığı kokunun duyu organlarına etkisi ile hareketleri, bakışları, düşünceleri, yürüyüşü, konuşmaları öyle değişir ki koku aslında kişinin karakterinin sembolüdür.

Girdiğiniz ortamda fark edilmeniz artık çok kolay.  Lavina Aşk Parfümü kalıcı kokusuyla teninizden gitmeyecek.  Hoş kokuya sahip olmak bir ayrıcalıktır. Lavina Aşk Parfümü siz daha mekana gitmeden önce kokunuzun gitmesini sağlar. Gözler üstünüzde olur. Aynı zamanda Lavina parfüm kendinize olan öz güveninizi artırır. Lavina Aşk Parfümü nün etkilerinden bir tanesi de karşı cinse,  karşı konulamaz görünmenizdir.

Erkeklere ve kadınlara özel olmak üzere üretilen iki parfüm çeşidinden oluşmaktadır.  Girdiğiniz ortamda dikkati çekmeniz eskisinden çok daha kolay olabilir. Lavina Aşk Parfümünün içeriğinde yer alan özel bileşimler sayesinde insanlara uzun  süre tente kalıcı bir koku verir. Lavina Aşk Parfümü size kendinizi özel hissettirir. Karşı taraftan etkilenmiş olabilirsiniz peki karşınızdaki sizden etkilenecek mi? Lavina Aşk Parfümü  etrafınızdakiler üzerinde dinlendirici ve huzur verici bir etki sağlamış olur. Hiç olmadığı kadar ilgili bakışlar üzerinizde olur. Lavina parfüm ile aşkı yeniden keşfedin. Hayatınız boyuna görmek istediğiniz ilgiyi Lavina Aşk Parfümü ile görebilirsiniz.

Gün boyu kalıcı kokuya sahip olan Lavina Aşk Parfümünü herhangi bir zamanda, günlük hayatınızda her zaman kullanabilirsiniz. 50 ml şişede özel formüle sahip olarak üretilmiştir. Göz teması halinde bol su ile yıkayınız.
Çocuklarınızın ulaşamayacağı yerlere saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.