Karkim F-13 Sipariş Ver

karkim f-13 aromatik su karkimin aromatik su aillesinin çok önemli bir üyesidir ve adını aromatik su ile duyuran karkim aromatik suları en sık tercih edilen ürünler arasındandır.

karkim-f13-aromatik-bitki-suyu-1-lt-524-500x554

tüm bunlardan önce bahsetmek isterimki bilindiğiniz üzere bitkisel tedavi tekrar gün yüzüne çıkmakta ve artık uzmanların doktorların önermesi ile önemini çok çok eskiden beri korumakta peki bitkisel tedavi ne işe yarar ve neden bitkisel tedaviyi öneriyorlar diye soranlar var onlara en kısa cevabımız şudur bitkisel tedavi doğal bir yöntemdir.

8d3acac074c8816c0fb2383af672cb69

ve vücudunuzda bir çok yarar sağladığı gözükmektedir arkadaşlar deyinmek isterimki bitkisel tedavi bizim çağımızın bizden önceki ve onlardan çok çok önceki çağların başvurduğu bir yöntemdir arkadaşlar biliyoruz ki çin eski bir uygarlıktır ve bitkisel tedavinin çinde başladığı düşünülmektedir ancak bazı uzmanlar çok çok öncedende var olduğunu söylemişlerdir kısacası bitkisel tedavi önemli bir tedavi yöntemidir ve bitkisel tedavinin çeşitleri  vardır.

cilt-sac-bitkisel-urunler

bitkisel krem bitkisel çay gibi çeşitleri vasrdır ancak biz bugün size aromatik suları anlattık ve özellikle karkim aromatik sularından bahsettik sizde karkim aromatik sularının sık tercih edilen ürünlerinden karkim f-13’ü deneyin

Karkim F13 Nasıl Kullanılır?

Günde 3 kez yarımşar çay bardağı miktarında, tercihan aç karnına alınabilir. İstenildiği kadar sulandırılabilir, tatlandırılabilir veya içerisine limon sıkılarak içilebilir.

Kapak açıldıktan sonra buzdolabında saklamak koşuluyla 15 gün içerisinde tüketilmelidir.

Hamilelerde ve çocuklarda kullanılmamalıdır.
2 ay düzenli şekilde devam ediniz.

Avrupa Sipariş ; Danimarka , Almanya , Rusya vb.  Tüm Avrupa ülkelerine ve şehirlerine ürünümüzün gönderimi hızlı ve güvenilir olarak yapılmaktadır. Ürünlerimizin tümü orijinal ve faturalıdır. Ürünlerimizin ödemelerini tüm kredi kartları ile ödeme yapabilirsiniz.

Türkiye Sipariş ; Eskişehir , Yalova , Çanakkale gibi tüm şehirlerin ilçe ve köylerine sorunsuz bir şekilde gönderilir. Kredi Kartı, Kapıda Ödeme, EFT

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.