Karatay Diyeti

karatay_diyetiYaz aylarının bitmesine çok az bir süre kaldı. Bunu fırsat bilen pek çok kişi tüm izinlerini de ayarlayıp, tatile çıkma planı içerisindeler alışverişler yapıldı, valizler hazırlandı ama fazla kilolar ile başa çıkma yöntemleri için pek bir şey yapamayanlar, son günleri fırsat bilerek bir uzmandan yardım alıyor. Fakat bunun için fazla vakti olmayanlar ise uzman diyetisyenler ışığında bir şeyler yapma çabası içindeler. Bu günlerde uzman diyetisyenler arasında yer alan pek çok kişi bulunuyor ve gerçekten de hepsinin önerileri de birbirinden harika. Ama gerçekten şu sıralar en farklı gelen ve gündeme bomba gibi oturan Canan Karatay bu konuda çok iddialı.

Karatay tüm hastalarına şu öneriyi sunuyor; bu bir diyet listesinden çok, sağlıklı ve mantıklı bir beslenme alışkanlığı kazandırmayı hedeflemektedir. Diyet listelerinde ekmeğe asla yer verilmeyecek. Ekmek yerine daha sağlıklı besinler tüketilerek, kişiyi yormadan kilo vermesi hedefleniyor. Diyete adım atanlar son derece memnun ve istedikleri sonucu almış durumdalar ve işte Karatay Diyeti:

Sabah kahvaltısı:

2 tane istenilen kıvamda haşlanmış yumurta

1 parça beyaz peynir

4-5 adet zeytin

1 fincan şekersiz çay

Domates

1 avuç fındık ya da fıstık

Öğle yemeği:

1 adet haşlanmış tavukgöğsü

Zeytinyağı ile hazırlanmış, 1 porsiyon fasulye yemeği

1 porsiyon yeşil salata

1 su bardağı tuzsuz ayran

İsteğe göre şekersiz çay

Ara Öğün:

1 avuç fıstık, fındık, badem ya da leblebi

Akşam yemeği:

Bol salata

1 su bardağı tuzsuz ayran

İstenildiği kadar balık

1 tatlı kaşığı keten tohumu .

Eğer sağlıklı ve hızlı bir şekilde zayıflamak istiyorsanız. Rx1 zayıflama hapı da size bu konuda yardımcı olabilir. Videoyu izleyerek Rx1 zayıflama hapı ile ilgili bilgi alabilirsiniz.