İyot Damlası Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İyot Damlası Nedir?

İyot damlası, uzmanlarca önerilen bir iyot desteğidir. Suda eritme kapsül ya da hap şeklinde değildir. Sıvı bir şekilde üretilmiştir. Böylece kullanımı da oldukça kolay hale getirilmiştir. İçme suyunuza birkaç damla damlatarak tüketebilirsiniz.

https://www.lokmanhekimsitesi.com/active-plus-iyot-damlasi-50-ml.html sitesinden en uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz.

İyot, eksikliği görüldüğü zamanlarda vücudun çalışma sürecini etkileyen bir durumdur.İyot eksikliğinde ise tiroid hormonu üretiminde sıkıntı yaşanır. Bu sıkıntı giderilmediğinde ise metabolizma yavaşlar, gelişme çağındaki çocuklarda gelişim gerilemelerine, bağışıklık direncinin düşmesi gibi durumlara neden olur. Ayrıca karın bölgesi yağlanmasının en önemli nedenlerinden biri de tiroid hormonu üretimindeki sorundur.

İyot damlası iyot eksikliğine karşı uzmanlarca önerilen bir iyot desteğidir. İyot damlası içeriğindeki iyot kullanıcının alması gereken iyodu sağlayacaktır. İyodun vücuda girişini sağlayan başka bir aracı da iyotlu tuzdur. Tuzun ise günlük tüketimi 5 gram kadardır. Daha fazlasının alınması vücuda ve böbreklere zarar verecektir. Bunun önüne geçmek içinde daha sağlıklı destek olan iyot damlası kullanılabilir.

iyot damlası kullanıcı yorumları

İyot damlası kullananlar, iyot damlasının özellikle  bel-basen yağları konusunda etkili olduğunu ifade etmektedir. Yıllardır incelmeyen bel basen bölgelerinin iyot damlası desteğiyle kilo kontrolü sağlayarak yapıldığını ifade ediyor.

iyot damlası kullanıcısı

İyot Damlası Etkileri Nelerdir?

İyot damlası vücudunuza girdiği andan itibaren nasıl etki eder? sorusunu açıklayalım. İyot damlasını içme suyunuza 2 yada 3 damla damlatarak alıyorsunuz. İyot damlası vücudunuza girdiği andan itibaren emilerek ihtiyaç olan bölgelere iletilir. Tiroid bu anlamda en çok ihtiyaç duyan bezdir. İhtiyaç olan kadarını alan tiroid, hormon üretimine başlar.

iyot damlası ile zayıflama

Çalışan ve hormon üretimine başlayan tiroid ile birlikte vücudumuzun hormon ulaşan bölgeleri çalışmaya başlar. Çalışmaya başladıkça enerji ihtiyacı oluşur. Enerji sağlamak amacıyla ise kaloriye ihtiyaç duyar. Alınan besinlerden kalori miktarı yeterli olmadığında vücut enerji için yağlara yönelir. Yağlı bölgelerde parçalanmalar başlar ve parçalanan yağlar enerji olarak metabolizmamızca kullanılır. Böylece iyot damlası girişi ile bölgesel incelmeler, kilo kaybı görülür.

İyot Damlası Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İyot damlası kullanımı kolay bir üründür. İçme suyunuzu tüketirken 1 bardak içme suyunuza 2 ya da 3 damla iyot damlası damlatarak tüketebilirsiniz.

iyot damlası nasıl kullanılır

İyot damlası kullanmak istiyorsanız fakat iyot alerjiniz var ise kullanmamanızı öneririz. 18 yaş altında kullanmak isteyenler için aile izni ya da doktor gözetimi olması gerekmektedir. Ayrıca tansiyon rahatsızlığı olanların da kullanmaması gerekmektedir. Kullanım sırasında herhangi bir yan etki görüldüğünde lütfen kullanımı bırakınız.

İyot Damlasını Nasıl Alabilirim?

İyot damlası konusunda size önerebileceğimiz güvenilir satış sitesine https://www.lokmanhekimsitesi.com/active-plus-iyot-damlasi-50-ml.html linkinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca kapıda ödeme ve hızlı kargo imkanıyla ürüne ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin il, ilçe, kasaba, köy farketmeksizin her noktasından sipariş verebilirsiniz. Avrupa’nın İngiltere, Fransa, Almanya, Amerika, Belçika, Hollanda gibi bir çok ülkesinden sipariş verebilir en kısa sürede elinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bu ürün bir ilaç değildir. Beklenmedik bir yan etkisi görüldüğünde hekime başvurmanız önerilir.

Bize bu kelimelerden ulaştınız: iyot damlasi , iyot damlasi trioid, iyot damlasi kilo verme , iyot damlasi zayiflama, iyot damlasi kilo verdirme , iyot damlasi zayiflatma, iyot damlasi kullananlar , iyot damlasi ile kilo verme, iyot , iyot eksikligi, iyot eksikligine iyot damlasi, iyot damlasi siparis, iyot damlasi ankara , iyot damlasi istanbul , iyot damlasi siparis , orijinal iyot damlasi  , orjinal iyot damlasi , iyot damlasi satin al, iyot damlasi fransa , iyot damlasi amerika , iyot damlasi almanya, iyot damlasi avrupa siparis

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.