İsveç Şurubu Nedir?

Hayatımızı devam ettirebilmek ve kaliteli bir yaşam sürebilmek için sağlığımıza dikkat etmemiz ve sağlığımızı korumamız gerekmektedir. Ancak gün içerisinde yaptığımız bazı yanlışlar sağlıklı bir yaşamın önüne geçerek hayat kalitemizin düşmesine neden olmaktadır. Fakat sağlığımızı etkileyen birden fazla durum vardır. Bunlardan biride sağlığımızı olumsuz yönde tehdit eden stres olmuştur. Yanlış beslenme, fiziksel aktivite, obezite, sigara, alkol ve uyuşturucu madde, riskli davranışlar ve yetersiz sağlık kontrolü sağlığı etkileyen faktörlerdir. Stres kan basıncını yükselterek sakin insanlara göre kalp hastalıklarına yakalanma oranını 3 kat artmasına neden olur.Orta yaşta ise bu oran 6 kata çıkarak yaşam süresini kısaltıyor. Bu nedenle özellikle stresten uzak durarak daha sağlıklı bir yaşamı tercih edebilirsiniz.

İsveç Şurubu İçeriği ve Kullanımı

Son zamanlarda çok fazla tercih edilen ve kullanılan İsveç şurubu aynı zamanda İsveç iksiri olarak da bilinmektedir. Çeşitli bitkilerin özünden ve kökünden oluşan İsveç şurubu aynı zamanda 500 ml şişe içerisinde bulunur ve yoğun bir kıvama sahiptir.

İsveç Şurubunun İçeriği Nedir?

Yoğun bir kıvama sahip olan İsveç şurubu birbirinden farklı bitkilerin bir araya gelmesinden oluşmuştur. İçerisinde ise; 10 gr sarısabır,9 gr ravent kökü, 7 gr mirra,5,5 gr cedvar,3,5 gr centiyane,2 gr domuz dikeni,6,5 gr melekotu kökü, 9 gr eğir kökü, 1 gr doğal kafur,1 gr sinameki,1 gr besbase,1 gr tarçın,0,5 gr kakule ve 0,1 gr safran gibi çeşitli bitkiler bulunmaktadır.

İsveç Şurubu Nasıl ve Ne Şekilde Kullanılır?

Belirli bir ölçüde ağıza alınarak gargara olarak kullanılacağı gibi aynı zamanda İsveç şurubunu kompres olarak da kullanabilirsiniz. Kompresi yapacağınız bölgeye önceden masaj kremi sürülür, uygun büyüklükte bir pamuk veya bez parçasını İsveç şurubu ile ıslatılır. Sıvının fazlasını sıkın ve nemli pamuk veya bez sorunlu bölgeye koyarak yayın. Üzerini bir naylon parçası ile örtün ve hepsi büyük bir bez veya sargı bezi ile sarın. Kompres süresi 2-4 saat kalabileceği gibi gece boyunca da kalabilir.

İsveç Şurubunun Yan Etkileri Nelerdir?

Bay-bayan herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilecek bir ürün olan İsveç şurubu ancak 18 yaşından küçüklerde dahili kullanılması önerilmemektedir. 3 yaşından büyüklerde harici olarak kullanılabilir. Çocukların ulaşamayacağı yüksek ve serin yerlerde muhafaza edebilirsiniz. Bunun dışında dilerseniz kullanmadan önce doktorunuza danışabilirsiniz.

İsveç Şurubunu Nereden Bulurum?

Kampanyalı fiyatlar ile birlikte Ankara, Bartın, Konya, Şanlıurfa, Aydın, Niğde, Manisa, İzmir, İstanbul ve Türkiye’nin diğer tüm illerinden İsveç şurubunu rahatlıkla temin edebilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde en kısa sürede İsveç şurubuna ulaşabilirsiniz.

isvec-surubu-siparis 

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
isveç şurubu, isveç şurubu nedir, isveç şurubu çayı, isveç şurubu fiyat, isveç şurubu içindekiler, isveç şurubunun faydaları, isveç şurubu kullananlar, isveç şurubu nasıl içilir, isveç şurubu yapımı, isveç şurubu nedir faydaları, isveç şurubu alkollü, isveç şurubu alkol oranı, isveç şurubu alkolsüz, isveç şurubu al, isveç şurubu ağız yarası, isveç şurubu avusturya, isveç şurubu ankara, isveç şurubu basurda nasıl kullanılır, isveç şurubu maurers, orjinal isveç şurubu, faturalı isveç şurubu, isveç şurubunu kimler kullanabilir, isveç şurubunu kimler kullanamaz, isveç şurubunu nereden bulurum, isveç şurubu onaylı izinli, bakanlık onaylı maurers isveç şurubu