İSVEÇ ŞURUBU NASIL KULLANILIR?

Her derde deva olarak nitelendirebileceğimiz İsveç Şurubu, İsveçli bilim adamı Dr.Samst’ın ölümünden sonra aldığı notların incelenmesiyle bulunmuştur. Mucizevi bir etkşye sahip İsver şurubu içindekiler acı bitkilerden oluşur. İsveç şurubu içindekilerTarçın, domuzdikeni ,besbase, cevdar, centiyane, kafur, kakule, melekotu kökü, ravent kökü, mirra, safran, senameki, sarısabır bitkilerinden oluşmaktadır. Sağlıksız ve dengesiz beslenmenin bünyenizde meydana getirdiği çoğu rahatsızlığınıza karşı iyi gelmeyi destekliyor.

isvec-surubu-siparis

İsveç Şurubu Kullanımı çoğu alanda etkili ve iyileştirmeye yardımcı takviye üründür. Pek çok rahatsızlığın giderilmesini destekleyen İsveç Şurubu ağrıların şiddetine bağlı olarak 1 veya 2 yemek kaşığı olmak şartıyla suyunuza veya içtiğiniz bitki çayınızın içine karıştırılarak tüketilebilir. Şimdiye kadar sağlıksız ve düzensiz beslenmenizden kaynaklı oluşan rahatsızlıklarınızın tedavisinde genel anlamda yardımcı olmaktadır. Gün içerisinde kendinizi zinde hissetmenize yardımcı olduğu gibi direnç sahibi olmanıza da yardımcı olur. Cilt problemlerinize veya baş ağrısı, baş dönmesinde dahi kompres olarak uygulayabileceğiniz bir üründür. Bunun yanı sıra ağız içinde oluşan yaralarınızda yada diş eti rahatsızlıkları gibi problemlerinizde gargara olarak kullanabileceğiniz bir takviye üründür. Protez diş kullanan kişilerde de ağız içi bakımında kullanılabilir. İsveç Şurubunun 250ml, 350ml ve 500ml’lik seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca alkollü ve alkolsüz olmak üzere 2’ye ayrılmaktadır. Yalnız şunu söylemeliyiz İsveç Şurubu sütle içilmemelidir. Mucivezi etkisi sayesinde son zamanlarda çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. Sizde İsveç Şurubunu alarak etkilerinden faydalanabilirsiniz.

İsveç Şurubu faydaları : hemen her rahatsızlığın iyileşmesinde destekleyici gıda takviyesi olarak bilinmektedir. İsveç Şurubu düzenli beslenme ve yapacağınız düzenli spor ya da egzersizlere ek olarak kullanabileceğiniz takviye üründür.

UYARI: Bu bir ilaç değildir. Bir Takviye üründür. Kesinlikle sütle tüketilmez. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Herhangi bit yan etki durumunda doktorunuza başvurunuz.