HYDRODOL NASIL KULLANILIR?

Tükedilen alkolün olumsuz etkilerini en aza indirmek amacı ile üretilen Hydrodol, ertesi gün kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olur.

Hydrodol içeriğinde bulunan kudzu bitkisi ekstresi sayesinde alkolün vücutta tüketmiş olduğu aminoasitlerin yeniden yerine getirilmesine yardımcı olur. Kudzu bitkisinin yetişme alanı Çin ve Güneybatı Amerika’da, çöller, tarlalar, yol kenarları ve küçük ormanlık alanlardır. Çin’de birçok rahatsızlığın tedavisinde kullanılan kudzu bitkisi aşırı alkolün yol açtığı problemlerde de kullanılmaktadır. Hydrodol içinde bulunan kudzu bitkisi ekstresi de alkolün etkilerini en aza indirilmesine yardımcı olur. Zaten anlamı da ayılmaktır. Akşamdan kalma olarak tabir edilen ve bir diğer söylenişi hangover sendromu olan alkol etkileri ertesi gün kendinizi kötü hissetmenizi sağlar. Baş dönmesi, mide bulantısı, uykusuzluk ve susuzluk hissi olmasının önüne geçmeyi amaçlar. Peki Hydrodol nasıl kullanılır? Kapsül şeklindedir. Alkol tüketildikten sonra 2 kapsül olacak şekilde tüketilmektedir. Aşırı su kaybının telafisini amaçlar. Tedavi edici özelliğe sahip bir ürün değildir. Alkol aldıktan sonra gününüze daha rahat bir şekilde devam edebilmenize yardımcı olan bir gıda takviyesidir.

Akşamdan kalma problemi ile başa çıkabilmenizde en büyük yardımcınız olabilecek Hydrodol sizde kullanabilirsiniz. Aynı zamanda ışığa, sese duyarlı olabilmenizi, neşesizliğinin giderilmesini ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir. Akşamdan kalmanın en belirgin özellikleri baş dönmesi, baş ağrısı, mide bulantısı, yorgunluk ve susuzluk hissiyatıdır. Alkol tüketimi vücudun sıvıyı bünyesinde tutmasına yardımcı olan hormonu durdurur.  Ve ağızda kuruluk hissine neden olur.  Hydrodol bu olumsuz etkinin ortadan kalkmasına yardımcı olan bir üründür.

UYARI: Hydrodol kapsül bir ilaç değildir. Alkolün yan etkilerini en aza indirmeye veya ortadan kaldırmaya yardımcı olan bir üründür. Serin ve kuru yerde saklayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.