HHS FX 48 BİTKİSEL AFRODİZYAK 2 KAPSÜL

HHS FX 48 BİTKİSEL AFRODİZYAK 2 KAPSÜL

Günümüzde hava kirliliği radyasyon, stres, tükettiğimiz gıdaların yapaylığı, yorgunluk pek çok kişinin cinsel hayatını ve performansını olumsuz yönde etkiliyor. Özellikle erkeklerde, uzmanların da belirttiği üzere son dönemlerde en çok karşılaşılan sorunların başında sertleşme sorunu ve erken boşalma sorunu yer alıyor.

Her erkeğin hayatının bir döneminde sertleşme sorunuyla karşılaşabileceğini belirten uzmanlar erkeğin duygularının cinsel gücünü etkilediğini kaydetmektedir. Dolayısıyla iş hayatında yaşanan stresli günler, ekonomik sorunlar pek çok erkeğin performansını kaybetmesine sebep olabiliyor. Cinsel anlamda doygunluğa ulaşmamış ilişkilerde de çiftler zamanla birbirinden uzaklaşıyor ve günlük hayatlarına dair de paylaşımları azalıyor. Araya giren bu mesafe ilişkilerin gidişatını bile değiştirebiliyor. Bazı uzmanlar günümüzde bazı boşanmaların da dolaylı olarak cinsel tatminsizlikten kaynaklandığıyla ilgili çeşitli çalışmalar yapmaktadırlar.

HHS FX 48 Bitkisel Afrodizyak Nedir?

HHS FX 48 Bitkisel Afrodizyak 2 adet kapsülden oluşan kapsül gücünü içeriğindeki Ginseng kök, Keçiboynuzu, Çoban çantası, Meyan kökü, Ginko yaprağından almaktadır. Bilinen en yaygın haliyle ginseng kök ve ginko yaprağı özellikle performans ve enerji sağlamak üzere uzun zamanlardır kullanıldığı bilinmektedir. HHS FX 48 Bitkisel Afrodizyak nedir diye baktığımızda bir besin takviyesi olduğunu ve performans sağlamaya yardımcı olduğunu söyleyebiliriz. Dolayısıyla performans sorunları yaşayanların tercih edebileceği bir takviye olabilir.

HHS FX 48 Bitkisel Afrodizyak Nasıl Kullanılır?

HHS FX 48 Bitkisel Afrodizyak Nasıl Kullanılır sorusunun cevabına baktığımızda da kapsül olması dolayısıyla son derece pratik bir kullanımı olduğunu görebiliyoruz.

UYARI: HHS FX 48 Bitkisel Afrodizyak bir ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın tedavisinde kullanılmaz. Beklenmedik bir yan etki ile karşılaşıldığında doktorunuza başvurunuz. Hamile ve emziren kadınların kullanmadan önce doktoruna başvurması tavsiye edilir. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız
Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.