Gold Slim Kavitasyon Cihazı ile Vücudunu Şekillendir

Çay içmenin toplum olarak bizde yeri çok farklıdır. Yemekten sonra, yemeklerin yanında ve özellikle kahvaltılarda içilen çay bambaşka bir yere sahiptir. Özellikle diyet yapan kişilerin hem sağlıklı kilo vermeleri hemde farklı lezzetler ile buluşması için farklı çaylardan bahsedeceğiz. Metabolizmanın hızlı çalışması özellikle kilo verme konusunda bizim için çok önemlidir. Bu nedenle diyet programların daha çok metabolizmayı hızlandırıcı özelliği bulunan besinlerin ve içeceklerin tüketilmesi önerilmektedir. Birçok kişi yemekten sonra içilen çayın hazmı kolaylaştırdığını savunmaktadır. Fakat çayın direk hazmı kolaylaştırma gibi bir özelliği malesef yoktur. Fakat bazı bitki çayları hem hazmı kolaylaştırması hemde yağ yakma özellikleri ile bilinmektedir. Başta yeşil çay olmak üzere sinameki çayı, mate çayı ve beyaz çay metabolizmayı hızlandırarak kilo vermenize yardımcı olan çaylardan birkaçıdır. Farklı farklı özellikleri olan bu bitki çaylarını öğün aralarında bol bol tüketerek kilo verme sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Gold Slim Kavitasyon Cihazı Nedir?

Sadece bir bölge ile sınırlı kalmayan Gold Slim Kavitasyon cihazını bel ve alt karın bölgesi, ayak ve bacak, kalça ve kol gibi problemli olan bölgelerinizde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Gold Slim set içerisinde; kavitasyon cihazı, ems bantları ve adaptör olmak üzere 3 parçadan oluşur. Ayrıca cihazı satın almanız durumunda yanında Thermal Gel hediye olarak verilmektedir.

Gold Slim Kavitasyon Cihazı Nasıl Kullanılır?

Farklı farklı özelliklere sahip olan Gold Slim Kavitasyon Cihazı, Ultrasonik ve İnfrared modunda, mikro akım modunda ve infrared modunda kullanma gibi 3 farklı şekilde kolay kullanıma sahip bir cihazdır.

1. Ultrasonik ve İnfrared Modunda Kullanım

Öncelikle uygulama yapacağınız bölgeye thermal jel sürün ve daha sonra power düğmesine basarak kırmızı ışığın yanmasını sağlayın. Daha sonra İnfrared ve Sonic düğmesine aynı anda basın. Jel sürülen bölgeye 20-30 dakika kadar masaj yaparak uygulayın.

2. Mikro Akım Modunda Kullanım

Uygulamanın yapılacağı bölgenin temiz olduğuna emin olduktan sonra cihazın power düğmesine basın, ışık yanıp sönecektir. Uygulamak istediğiniz bölgeye EMS bantlarını yapıştırın ve EMS kablosunu cihaza takın. Yaklaşık 20-30 dakika kadar EMS yöntemini uygulayın. Ayrıca EMS uygularken mikro akım masaj tipi için, cihazın sol tarafındaki düğmeden mikro akım düğmesine basarak seviyesini ayarlayabilirsiniz.

3. İnfrared Modunda Kullanım

Uyguma yapmak istediğiniz bölgeye nemlendirici krem sürün ve power düğmesine basarak kırmızı ışığın yanmasını bekleyin. Daha sonra İnfrared düğmesine basın. Kırmızı ışık masaj başlığına yayıldığında zaman kızılötesi dalga enerjisinin çalışmaya başladığı anlamına gelecektir. Uygulama yapmak istediğiniz problemli bölgeye masaj yapar gibi uygulayın.

Gold Slim Kavitasyon Cihazını Nereden Bulurum?

Gold Slim Kavitasyon Cihazını en ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, İstanbul, Adıyaman, Şanlıurfa, Malatya, Çorum, Bolu, Düzce ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Gold slim kavitasyon cihazı hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Gold Slim Kavitasyon Cihazına sahip olabilirsiniz.

Gold Slim Kavitasyon Cihazı Satışını Yaptığımız Asya Ülkeleri

Gold Slim Kavitasyon Cihazını Asya’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Azerbaycan(Azerbaijan), Suudi Arabistan(Saudi Arabia), Gürcistan(Georgia), Japonya(Japan), Çin(China) ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
gold slim, goldslim, gold slim kavitasyon cihazı, gold slim kavitason aleti, gold slim sipariş, gold slim kavitasyon nereden bulurum, sipariş, ödeme, kampanya, gold slim fiyatı, gold slim kavitasyon cihazı nasıl kullanılır, asya, goldslim asya, asya sipariş, azerbaycan sipariş, goldslim ne kadar, kavitasyon cihazı asya, azerbaijan order, asyada nereden bulurum, bölgesel kilo verme, kalori hesabı, kilo vermeye yardımcı ürünler, yağ yakıcı çaylar, bitki çayları

Ürün Seçiniz






Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız




Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.